2733
2739

عصری از مغازش میومد خونه دیر رسید زنگ زدم بگم شیر بخره اولش پرسیدم کجایی پس بعد گفتم شیر بخر اومد خونه تا پاش رو گذاشت خونه دلخوری کرد که با پیگیری هات نمیزاری خرید کنم گفتم عه من فقط یه بار زنگ زدم گفت نخیر چهار بار زنگـزدی قطع کردی ببینی من کجام منم ناراحت شدم بعد گفتم نکنه پسرمون گوشی رو برداشته و زنگ زده دیدم بعله کار اون بود ولی شوهرم بحث رو ول نکرد و گفت تا زنگ میزنی اول می پرسی کجام می ترسی من خونه مامانم باشم تا الانم قهر کرده و حرفم نزدیم 

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مرد است ديگر

به خدا دیوونه شدم هر کار می کنم یه چیز میگه میرم زنگ میزنم میگه چک می کنی نمی زنم میگه منو یادت رفته

2740

محلش نذار خوبش میشه , عوض اینکه ما زن ها قهر کنیم , مردا فِرت و فِرت قهر میکنن , یه باره اسمشونم عوض کنن اسم زن بذارن خیال خودشون و بقیه رو راحت کنن 😒

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50

تا پارسال اصلا اینجوری نبود تا ناراحتم میکرد از دلم درمیاورد ولی امروز رفت بیرون یازده شب اومد خوابید 

وقتی خونست سرش به تبلته اصلا حرف میزنم انگار با دیوارم امروز جلوی چشم پسرم کلی گریه کردم که واقعا دارم غمباد میگیرم

به خدا دیوونه شدم هر کار می کنم یه چیز میگه میرم زنگ میزنم میگه چک می کنی نمی زنم میگه منو یادت رفته

همشون همينن بعد كه افسردت كردن ميگن مريضي و....اين داستان ادمه دارد

و خدایی که در این نزدیکیست  

دقیقا تا مرز افسردگی پیش رفتم به خدا بعد میگه مگه کسی چیزی گفته 

امروز دو بار عصبی شدم پسرم رو زدم الان خواب بود پاشده میگه مامان کسی منو دوست نداره 😭 نمی دونم چیکار کنم از عذاب وجدان اونم خوابم نمی بره

2706