2737
2734
سلام بچه ها .من چون گوشت نمیخورم،یعنی خیلی خیلی کم میخورم (مرغ و گوشت گوسفند) و ماهی هم اصلا نمیخورم.قرص هم فقط پریناتال مصرف میکنم.میترسم دچار کمبود اهن باشم.وزن جنینم هم از نرمال یه کم کمتره.
دیشب شوهرم جعفری خریده بود و تو ابمیوه گیری ابشو گرفته بود تا من بخورم.چون شنیده بود خیلی اهن داره.

عزیزم منم 3 ماهمه و 2 ماهه از گوشت و مرغ متنفر شدم باز گوشت گوساله قابل تحمل تره اما مرغ اصلا دوست ندارم
دکترم گفت عدس اهنش زیاده عدسی یا عدس پلو رو چند بار تو هفته میخورم بخاطر وزن جنین عسل خیلی مفیده اما زیادیش خوب نیست
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من هم گوشت قرمز نمیخورم.الان هم باردارم 2قلو....دکترم همش میگه رشد بچه ها خیلی خوبه....
هفته های اول بارداری دکتر برام یه ازمایش کلی نوشت.اوره من پایین بود.دکترم تا دید گفت تو گوشت نمیخوری.منم گفتم چیکار کنم بدم میاد....دکتر بهم گفت همون بهتر که نمیخوری...پس نگران نباش عزیزم
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2728
ببین آبی که عدس رو توش پختی هم خیلی مفیده توش یه کم نمک و اب لیموترش بریز خیلی خوشمزه میشه سر بکش .. من این ترکیب رو به دخترم هم میدم
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2740