2733
2739
عنوان

علت کم شدن خونریزی پریود چیه دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 207439 بازدید | 99 پست
مرسی،اگه ازمایشات خوبه نگران نباش ان شالله بزودی نی نی دوم میاد استرس خودش مانع بارداریه من دقیقا دو ...

ان شاالله که رحمت خداوند شامل حالت بشه و این واست بمونه یه فرزند سالم و صالح بشه واستون.

والا اگر پریودمیشدم خیالیم نبود میگفتم بلاخره میگیره ولی چون پریود نمیشم نگرانم مثلا الان قرار بوده ۲۸اسفند پریود بشم هنوز نشدم پنجم فروردین چند تا لکه دیدم و تموم شد 

الانم ترشحات کشدار شبیه سفیده تخم مرغ دارم همش برام سواله یعنی این نشونه تخمک گذاریه

ان شاالله که رحمت خداوند شامل حالت بشه و این واست بمونه یه فرزند سالم و صالح بشه واستون. والا اگر پ ...

مرسی عزیزم ،بله فکرکنم نشونه تخمک گذاری باشه ،ولی اگه میخوای خیالت راحت بشه چند دوره تو روز ۱۲یا۱۳سیکلت برو سونو تخمک گذاری ببین فولیکولات چجوریه ،من بعد سقط سومم یکساله هرباررفتم سونو فولیکول خوب نداشتم اونم بادارو ،تو برو ببین تو چه چه وضعیتی هستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۲۸ سالمه تا دو سال پیش هفت روز پریود میشدم دوسال پیش رفتم باشگاه از اون ماه چهار روز میشم علتشم نفهمیدم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

قند و شکر و شیرینی جات اصلا نخور سعی کن ورزش کنی حداقل سه بار درهفته

آب زیاد بخور

سرخ کردنی کم بخور

دارچین بریز تو چاییت

برنج درست میکنیم یه دونه هل بنداز توش باهاش دم بکشه

لبنیات کم بخور یا اصلا قطع کن ب جاش شبی یه دونه قرص کلسیم بخور

2740
لکه بینی هم پیدا کردی؟ کمرت و پات درد نمیگیره؟ زیر دلت بی حس نمیشه؟

آره مال منم کم شده 

زیر دلم خیلی عذر میخوام اونجام بعضی وقتها خواب میره انگار 

خدایا شکرت واسه همه داده هات که هرچی بوده به صلاحم بوده حتماً