2733
2734
عنوان

علت کم شدن خونریزی پریود چیه دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 211537 بازدید | 99 پست
ال دی میخوردی اگر ال دی میخوردی بک عاتش اونه من اینطورشده بودم

نه والا فقط ۳بسته روکین خوردم اونم یکسال ونیم پیش  ولی پریودم حدود دو ساله شایدم بیشتر که کم شده

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه من اینقدر کم شده که مثلا روز دوم در حد چند تا قطره....کسی اینطوری بوده؟

دکتر رفتی شما ?چنتا قطره  دیگه خیلی کمه

2731
نه والا فقط ۳بسته روکین خوردم اونم یکسال ونیم پیش  ولی پریودم حدود دو ساله شایدم بیشتر که کم شد ...

یه  شیافایی هست داخل واژن میزارن اللته اگر ازدواج کردیها 

اونا چنتا بزاری خوب میسی 

من گذاشتم ولی نمیدونم چرا شایدم برااون نبود رفتم ا یو دی بزارم گفتن عفونت وچسبندگی داری فک کنم برا سیافه بوده 

یه  شیافایی هست داخل واژن میزارن اللته اگر ازدواج کردیها  اونا چنتا بزاری خوب میسی  ...

متاهلم شیاف چی هست?یعنی خونریزی رو زیاد میکنه?

اره دکتربهم وهوقدیما زودم جواب گرفتم شکل شیاف مقعدی بود ولی داخل واژن میراشتم

خب اسمش چیه تا دربارش تحقیق کنم اگه میدونی بگولطفا

اره دکتربهم وهوقدیما زودم جواب گرفتم شکل شیاف مقعدی بود ولی داخل واژن میراشتم

خب اسمش چیه تا دربارش تحقیق کنم اگه میدونی بگو

راستی ابنو بگم  سنا بخور  پودر سنا خیلی کما اسهال میاره شدید ولی خونریزیت انقدر زبادمیشه ...

اخه من بیشتر دنبال علت اینم.که چرا خونریزیم کم شده و آیا طبیعیه یا نه وگرنه زیاد کردنش به چه دردی بخوره اونم اینجور وحشتناک که شما میگی عزیزم

خب اسمش چیه تا دربارش تحقیق کنم اگه میدونی بگو

یادم نی کاش ازدکتر بپرسی اصلا برو دکتر بهتره  شیاف پرژسترون ببین نی اسمشو الان از خودم گفتم ولی میدونم شیاف سفید بود خیلی سال پیش بچم دوسالش بوداونموقع

یادم نی کاش ازدکتر بپرسی اصلا برو دکتر بهتره  شیاف پرژسترون ببین نی اسمشو الان از خودم گفتم ولی ...

باشه گلم ممنون از راهنماییات

حتما برو دکتر. آزمایش ذخیره تخمدان (amh) بده. اگر نسبت به سنت پایین بود و هنوز بچه نداری ولی بچه میخوای، بهتره زودتر اقدام کنی. تا اونجایی که من خوندم کم شدن ذخیره تخمدان یکی از دلایل کم شدن پریوده. 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد. ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود." اولدوز و کلاغها
حتما برو دکتر. آزمایش ذخیره تخمدان (amh) بده. اگر نسبت به سنت پایین بود و هنوز بچه نداری ولی بچه میخ ...

این آزمایش رو چه روزی از پریود باید انجام داد؟ آز خون هست دیگه؟

خداحافظ نی نی سایت.حداقل دوماه برم از وقتم استفاده مفید بکنم
2706