2737
2739
عنوان

سونوگرافی که صبح ها بازباشه؟

360 بازدید | 8 پست

سلام دوستان خوبم 

سونوگرافی که صبح ها بازباشه وخوب باشه می خواستم برای بررسی رحم وتخمدانها

ممنون 

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام عزیزم مرکز تصویر برداری آرین. صادقیه هست

ممنون عزیزم من خودم همیشه سونوگرافی نرگس میرفتم ولی باید سه شنبه بعد حتما صبح سونو بشم ونتیجه رو به دکترم تا۱۰ بگم واون سونوگرافی تعطیله

میشه شماره تلفنش رو برام بذارید ازقبل باید وقت گرفت؟

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
همه جا باز هستن. ولی اول باید ازشون وقت بگیری بهت دستورات بدن بعد بری

میشه یه جای خوب معرفی کنید؟

ممنون عزیزم من خودم همیشه سونوگرافی نرگس میرفتم ولی باید سه شنبه بعد حتما صبح سونو بشم ونتیجه رو به ...

من دفعه قبل وقت گرفته بودم ولی خیلیا بدون وقت بودن ولی ساعت 9 اونجا باش حتما. الان پیدا میکنم میزارم برات

2740