2737
2734
سلام دوستان با ارزوی سلامتی برای همگی یکی از دوستانم دخترش با تب شدید از خواب بیدار شد بدنش دونهای قرمز زده بود بعد از 2 روز نوک انگشتانش زخم شده و انگشتان خواب میروند بی حس میشوند پزشکش گفته بیماری جدیدی موارد زیادی دیده شده این دخترک 4/5 ساله هست میخوام بدونم تو اینجا کسی بوده خدای نکرده کودکش دچار شده باشه یا کسی دیده باشه که دچار شده ممنون از کمکهاتون
اسمش دکتر سمایی نگفتن هر چی خواسته دقیق بدونه داهنمایی نکرده فقط گفته بستریش کنین بیمارستان کسری حالا خودم میخوام برم بیبینمش میخواستم بدونم کسی شنیده این نوع علائم چون در امریکا شبیه این بیماری تازگی شیوع پیذا کرده اسم خاصی نداره امادکتر گفت اون نیست نمیدونم پناه بر خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامت نیوز : رضا شیاری در نشست خبری که به مناسبت کنگره اورژانسها و بیماریهای شایع طب کودکان در بیمارستان مفید برگزار شد،افزود: بیماری کاوازاکی در بین کودکان ایرانی بسیار شایع است هفته‌ای 3 تا 4 بیماری به دلیل ابتلا به این بیماری بستری می‌شود. این بیماری عروق قلبی را درگیر می‌کند و چنانچه درمان نشود عروق کرونر قلب آسیب می‌بیند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی ادامه داد: علت این بیماری نامشخص است و عفونت ویروسی در فصول سرد باعث تغییراتی در سیستم ایمنی می‌شود. درمان این بیماری گاهی امکانپذیر است و گاهی 2 تا 4 هفته اول قابل درمان است.

شیاری، شایع‌ترین علائم این بیماری را تب بالای 40 درجه عنوان کرد و گفت: چنانچه تب کودک علی‌رغم مصرف داروهای استامینوفن و بروفن کم نشده و طولانی شود و با قرمزی چشم‌ها، ورم اندام‌ها، قرمزی و تورم لب و زبان، تغییرات پوستی در اندام‌ها و اطراف مقعد همراه باشد، کودک به این بیماری مبتلا شده است.

وی ابتلا به این بیماری را در کودکان زیر 5 سال شایع دانست و گفت: البته چنانچه کودکان زیر یک سال و بالای 5 سال به آن مبتلا شوند عوارض آن شدیدتر می‌شود.

بیشتر: سلامت نیوز (تندرستی): بیماری ها:شیوع بیماری �کاوازاکی� و �هنوخ� بین کودکان کشور در فصل سرما::.
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2731
یه ویروس متاسفانه شایع شده دختر منم گرفته بود البته نوک انگشتاش زخم نشد

علاعمش تب شدید تو 4 روز و بد دونه های قرمز و سرخی چشمها و .... پلاکت خونش حسابی پایین بود اگه بالا نمییومد باید بستری میشد خدا رو شکر دختر من خوب شد

این ویروس شدیدا مسری هستش

ایشالا خوب میشه نگران نباشید

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
خواهش مییکنم افراد بی مسوول ایجاد رعب و وحشت نکنند!

یک ویروس همراه باتب زیاد شایع شده که نگران کننده نیست
خدایا همه ما رو عاقبت به خیر بگردان ....برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین ....ممنون میشم
یا حضرت عباس کاوازاکی گرفته بچه دوست من 7-8 سال پیش گرفت باید زود به دادش برسن والا مشکل قلبی پیدا میکنه انشاله که خدا شفا بده ولی در هر حال دکتر سمائی برای نشخیص بهترینه
بسیاری عاشق،

بسیاری معشوق،

عاشق و معشوق،

انگشت شماری!
2740
2706