2733
2734
عنوان

اکو قلب جنین دکتر نوشته

20133 بازدید | 28 پست

بچه ها من تا الان مشکل نداشتم از هیچ لحاظ حالا دکتر گفته باید برم اکو قلب جنین، هر قل چهارصد هزار تومن، جدا از بحث پولش مهمه برم، بیست و پنج هفته، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو نوزده هفتگی گفت سهل انگاری کردم دیر دارم میرم، تهران

اتفاقا خوب کردی دیر میری هرچی سنش بالاتر میره قلبش کامل تر میشه خدایی نکرده مشکلی باشه دقیق تر معلوم میشه

من از دکتر اکو پرسیدم گفت هفت ماهگی خوبه قلب تقریبا تشکیل شده دیگه

من ۱۸ هفته رفتم گفت مثلا الان قلب یه قسمتش کامل نشده بافتش ولی ۷ماهگی کامل تره

خدایا شکرت
2740
من رفتم مشکل خاصی هم نداشتم همینطوری واسه کنترل دکترم نوشت برم دیگه نمیدونم تا چه حد خوبه آدم بره ...

اکو چ جوریه؟ من ک آنومالی رفتم ی سی دی بم داده توش چنتا عکسِ رو سی دیش نوشته اکوی قلب، واس شمام چنتا عکس بود؟ دیگ لازم نیس دوباره اکو برم؟

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍
تو نوزده هفتگی گفت سهل انگاری کردم دیر دارم میرم، تهران

ببین روبروی بیمارستان جم یه سونوگرافی شبانه روزی است اسمش اطهریه، قلب هر جنین هشتاد و پنج تومنه، البته اگه اشتباه نکنم، جای گرون نرو

اکو چ جوریه؟ من ک آنومالی رفتم ی سی دی بم داده توش چنتا عکسِ رو سی دیش نوشته اکوی قلب، واس شمام چنتا ...

اکو قلب دکترش فرق می کنه متخصص قلب اطفال هست با سونو قلب بچه رو بررسی می کنه 

از لحاظ سوراخ نبودن قلب و تپش منظم قلب و...

زیادم ضروری نیست بعد دنیا اومدن بچه رو میفرستن اکو قلب چک بشه

استارتر چون دوقلو داره بهتره بره

من دکترم نمی نوشت اصلا نمیدونستم که برم 

خدایا شکرت
اکو قلب دکترش فرق می کنه متخصص قلب اطفال هست با سونو قلب بچه رو بررسی می کنه  از لحاظ سوراخ نب ...

تو بطن چپ بچم ی اکوژن هس فک کنم اکو لازم باشه فک کردم همون کافیه 

مرسی عزیزم

خدایا شکرت ب خاطر روزهای خوبی ک پیش رومه😍😍😍

من سونوی آنومالی بهم گفت اکو بده اما دکتر زنانم گفت لازم نیست اکو بدی، ولی گفت اگه خودت نگرانی برو بده تا از نگرانی در بیای. رفتم مشکلی هم نبود همه چیزش نرمال بود. شیراز بیمارستان خصوصی فروردین شد 350هزار تومن

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊