2752
2734
سلام همسرم تو علاءالدین مغازه داره امروز قیمت همه گوشى ها اومده پایین اگه شما میخواین ارزان تر هنوز بخرید میتونید برید پیشش چون تو کار عمده است
اینم ادرس و تلفن
جمهورى پاساژ علاءالدین ط6 پ601 یاهوو
021 66721666
باقرى
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام همسرم تو علاءالدین مغازه داره امروز قیمت همه گوشى ها اومده پایین اگه شما میخواین ارزان تر هنوز بخرید میتونید برید پیشش چون تو کار عمده است
اینم ادرس و تلفن
جمهورى پاساژ علاءالدین ط6 پ601 یاهوو
021 66721666
باقرى
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
فایزه جان اون کوچیکه که تور بلند نداره از کف دست هم بزرگتره هااااااااااا

مال شما هم همین سایزه؟
از قیمتی که بهم گفتی واقعاً تعجب میکنم چون حتی عمده هم این قیمت نمیدن مطمئنم.