2737
2734
سلام مامانهای عزیز من به یه مشکلی خوردم... اعصابم کلی بهم ریخته و ناراحتم ...... دخترم 45 روزشه تا یه هفته پیش فقط شیر خودمو از سینه میخورد.. منتها چون باید تو هفته 2 تا نصفه روز تنها میذاشتمش شروع کردم با شیشه بهش شیر دوشیده خودمو دادم که عادت کنه . براش شیر کمکی هم اس ام ای گلد گرفته بودم و یکی دوبار بهش دادم... حالا فقط شبها که بلند میشه راحت و سیر شیر خودمو میخوره و بی دردسر سینه رو میگیره... بقیه روز اول یه 5 دقیقه سینه رو میگیره.. بعد ول میکنه 2 دقیقه بعد دوباره شیر میخواد و تا میبرمش طرف سینه جیغ میزنه و سینه رو درست و حسابی نمیگیره.. هر چی سعی میکنم نمیگیره مجبور میشم شیر دوشیده تو شیشه بهش بدم تا سیر بشه و ول کنه. همیشه هم که شیر دوشیده ندارم بهش روزی دوبار شیر خشک میدم.. احساس میکنم از اون موقع پی پی کردنش کمتر شده و هر وقت هم میخواد پی پی کنه کلی به خودش میپیچه و زور میزنه... .... ... حالا بعد از این همه که گفتم چند تا سوال دارم

1- .. ممکنه شیر خشک اس ام ای گلد بهش یبوست داده باشه؟ علایم یبوست چیه؟...
2- ... ممکنه کم کم دیگه سینه رو نخوتد؟چجوری شیشه خوردن رو از سرش بندازم و با قاشق بهش شیر بدم؟
3- .. لطفا اونایی که شیر خشک میدن چند تا شیر خشک رو معرفی کنن که خوب باشه و باعث مشکل نشه... (اگه خوشمزه باشه شیر دوشیده نمی خوره؟)
4- با استفاده مداوم از شیر دوش شیر کم میشه؟ یعنی شیر دوش مثل مکیدن بچه باعث ساختن شیر نمیشه؟
....... لطفا کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
سلام.پسر من الان وارد 6 ماهگی شده و دیگه سینمو نمیخوره و به شیشه عادت کرده.دستگاه sns رو هم خریدم ولی به اونم جواب نمیده.ازتون راهنمایی میخوام.چیکارکنم سینمو بخوره؟