2733
2734
عنوان

سحر و جادو

909 بازدید | 24 پست

سلام. شماها به سحر و جادو اعتقاد دارید؟ من یه مشکل خیلی بزرگ دارم، همه کار هم برای درست شدنش کردم ولی حل نشده، بنظرتون میشه دنبال سحر رفت؟جواب میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام به جای سحر و خرافات...به ائمه متوسل بشید ان شاالله جواب میده...ندر مادر امام رضا کنید..اگه مشکلتون مالیه ایه 2/3سوره طلاق زیاد بخونین و از همه مهم تر ببینید نمازاتون چجور میخونید ..

بیشتر مشکلات ما از بد نماز خوندن ماست ....

چه کاریه؟البته اگه دوس داری بگو نذر کن یا ختم بگیر  دنبال سحر و جادو ام نرو عاقبتش بده

صد تا نذر کردم جواب نگرفتم، اینقدر التماس خدا کردم فایده نداشت. یک نفر به ناحق داره ازمون پول میگیره که مدارک قانونی جور کرده ولی واقعا نداریم که بدیم، میگیم صدقه سرمون ولی پولدار نیستیم، داروندارمونو گرفته، اولش هم طرح دوستی ریخت و اومد توی زندگیمون، واقعا هرکار میکنیم قانونی نمیشه جلوشو گرفت، هیچ جور دیگه هم نمیشه

سلام به جای سحر و خرافات...به ائمه متوسل بشید ان شاالله جواب میده...ندر مادر امام رضا کنید..اگه مشکل ...

همه کار کردیم فایده نداشت، شوهرم که دیگه اعتقاد نداره کلا

2706