2733
2739
سلام به همه ی دوستان با سلیقه و هنرمند
دلم میخواد برای سیسمونی نی نیم یه رنگی انتخاب کنم که برای دختر و پسر مشترک باشه. آخه من اصلا به سونوگرافی اعتماد ندارم و نمی خوام یه رنگی بگیرم که مخصوص یه جنسیت باشه.
از همه تون میخوام کمکم کنین. آخه من ماه دیگه میرم دبی، میخوام پرده و روتختی و چیزای دیگه غیر از لباس بیارم.
نظر میدین دوست جونا؟
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
سلام به همگی و ممنون که اینقدر سریع و با دقت جوابمو دادین. fatoo جان آخه نمیدونم نی نی چیه. لباس چی بیارم؟ شما اگه پیشنهادی داری ممنون میشم بشنوم، آخه من بچه اولمه. راستی چیزایی که گرفتی مارک خاصی بودن؟ میتونم بپرسم از کدوم فروشگاه و چه چیزایی خریدی؟ خیلی دوست دارم!
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور...
tabaghe balaye dubai mall faghat lavazeme bachas albate kheily bozorge va bayad az tarighe dasgahaee ke oonjas esme markaye morede nazareto seach konyo jashoono peyda kony man bishtar az modercare chicco va premaman kharidam amma ye alame forooshgahe dige ham has va tanavoesh ba iran ghabele moghayese nis
2706