2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دکتر بردی دارو چی داده?رژیم لبنیات داری??وکارهایی که باید واسه بچه انجام بدی رومیدونی?

دکتربهش آمپروزول و دومپریدون داده راجع رژیم اینا ن هیچی نمیدونم

الهی میدونم چقد بدم . ولی تو هوامو داشته باش
دختر من رفلاکس داشت امپرازول روش اصر نکرد دکتر پنتو پرازول داد که شیر خوردنش دیگه خوب شد ولی قبلش شی ...

اونموقع چن وقتش بود؟ تو بیداری نمیخورد فقط؟

دیگ علامتی نداشت؟ پسر من فقط تو بیداری نمیخوره همین

دختر من رفلاکس داشت امپرازول روش اصر نکرد دکتر پنتو پرازول داد که شیر خوردنش دیگه خوب شد ولی قبلش شی ...

بهش دومپریدونم داده ولی ندادم بهش

اونموقع چن وقتش بود؟ تو بیداری نمیخورد فقط؟ دیگ علامتی نداشت؟ پسر من فقط تو بیداری نمیخوره همین

دختر من از اول رفلاکس داشت اوایل اطلاعاتی نداشتم و چون بچه اولم هس بی تجربه بودم دکتر دارو نوشت براش شیر خوردنش خوب شد بعد حدود سه ماهگی داروش قطع کردم و تو چهار ماهگی به کل سینمو ول کرد بعدش دارو دادم که دیگه روش اثر نکرد و حتی شیشه هم تو بیداری نمیگرفت بردم یه دکتر عالی پنتو پرازول داد که دیگه شیر خوردنش خوب شد و هنوز که یازده ماهشه داره میخوره...دختر من کلکسیون علایمه به شدت نا اروم خیلی زیادددددددد

دختر من از اول رفلاکس داشت اوایل اطلاعاتی نداشتم و چون بچه اولم هس بی تجربه بودم دکتر دارو نوشت براش ...

پسر من ارومه بالا اوردنم نداره فقط از سه ماهگی به بعد دیگ تو بیداری شیرنمیخوره هرچیزی رو مک دوسداره بزنه حتی مچ دستمو وقتی بغلمه ولی تا سینمو بهش میدم وشیرمیره دهنش ول میکنه

شرمنده عزیزم دخترم بیقراری میکرد رفتم بخوابونمش ،اگر. بیقرارنیس خداروشکرکن من دخترم 11ماهست کشتتم تازه بهتره الان ،دارو امپرازول خارجی داد بهترشد شیرکمترمیدم بیشترغذا میدم ولی تا2سال نشه همینه شرایط سختیه😩

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕
شرمنده عزیزم دخترم بیقراری میکرد رفتم بخوابونمش ،اگر. بیقرارنیس خداروشکرکن من دخترم 11ماهست کشتتم تا ...

ایشالا زودتر خوب بشه من درست متوجه0نشدم.مشکل دخترشماهم تو بیداری شیرنخوردن بود فقط ک پنتوپرازول دادید؟

ایشالا زودتر خوب بشه من درست متوجه0نشدم.مشکل دخترشماهم تو بیداری شیرنخوردن بود فقط ک پنتوپرازول دادی ...

بله شیرنمیخورد به شدت اذیت میشد موقع شیرخوردن. بدنشو کمانی میکردوجیغ میکشید مدام دهنشو میجنبوند انگارآدآمس میخورد متوجه برگشت شیربه گلوش میشدم دستش همش تودهنش بود خوابشم که نگم برات واقعا زجرکشیدیم هم ماهم دخترم ،هردوساعت 10دقیقه شیربده بهش بعد20دقیقه عمودبغلت نگهش دار زود نخوابونش ،واسه خوابشم سعی کن سطح شیبداربخوابونی شیب 40درجه وخودتم گوجه ادویه ولبنیات وشکلات وقهوه وچای رو ترک کن تا 2سال

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕

وای پسر منم تا دو سه ماه اول یکسره صبح و شب جیغ میکشید ،بالا میآورد ولی خیلی کم ،وزن گیریش هم افتضاح از همون اول ،هزار تا دکتر بردیم از همه کاش عکس گرفتن ،خدا رو شکر چیزی نبود،بعد از دو ماهگی شیر خودمو نخورد ،و شیشه هم فقط توی خواب ،خیلی زجر کشیدیم ،دکتر امپرازول داد دو ماه خورد ،هیچ تاثیری نداشت،بعد 6 ماهگی دیگه توی خواب هم شیر نمی‌خورد ،مجبور شدم با سرنگ شیر بدم الان هم که 15ماهش هست ،هنوز درگیر سرنگم،کاملن بی اشتها ،با وجود داروهای اشتها آور قوی

دوباره امروز عصر می‌خوام ببرمش دکتر 

2706