موضوع بحث

خونریزی سیاه رنگ در دوران پریودی نشانه چیه؟ خیلی میترسم کمک

1395/11/28 15:12 27
موضوع بحث: خونریزی سیاه رنگ در دوران پریودی نشانه چیه؟ خیلی میترسم کمک
تا حالا اینطوری نشدم چه کار کنم؟
نگران نباش منم 2 روز اول اینجوریم بعدش درست میشه
سلام آزمایش چربی خون بده
تا شقایق هست زندگی باید کرد
چه جالب..منم بعضی وقتا خون پری سیاه رنگه..الان هم پری هستم روز4 واتفاقا امروز سیاه بود..حالا جالبه که من دیروز آزمایش هورمون دادم و چکاپ هم بود یعنی چربی هم مشخص میشه جوابشو که بگیرم میام میگم چربیم بالا بوده یا نه تا ببینیم به چربی ربط داره یا نه
من فکر نکنم به چربی ربط داشته باشه !
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
پاگیستا جون منم مشگل تورو دارم البته یه تبادل نظر هم باز کردم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد من امسال سه چار بار لکه سیاه داشتم اما ما ه گذشته خونریزی سیاه هم داشتم پری من نامنظمه هر وقت هم که دیگه شورش در میاد سیاه میشه با یه بوی خاص!اگه دلیلش رو پیدا کردی یا راه حلی براش پیدا شد حتما اینجا بیارش .من سر میزنم .مرسی
سلام بچه ها

منم چن ماهیه وقتی پری میشم خون سیاه میاد
البته اولین بار وقتی بود که سقط داشتم
نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت اما می توان آغاز کرد و پایان خوبی داشت.
من جواب آزمایشم رو گرفتم..چربی 184 بود و در رنج نرمال بود خدا رو شکر..پس فکر نمیکنم به چربی مربوط باشه..منم 4 ماه پیش بارداری خارج رحم داشتم که برطرف شد خدا رو شکر..شاید به اون مربوط باشه
سلام -بچه ها من زمان پریودهام خیلی به هم ریخته است و از 10 روز قبلش لکه بینی دارم-الان 4 ماهه این مشکل را دارم .به دکتر رفتم برا پاپ اسمیر و سونو-همه چی طبیعی است نه عفونتی و نه کیستی ؟دلیلش چی می تونه باشه؟من میخوام برا بارداری اقدام کنم مشکلی ندارم؟
سلام -بچه ها من زمان پریودهام خیلی به هم ریخته است و از 10 روز قبلش لکه بینی دارم-الان 4 ماهه این مشکل را دارم .به دکتر رفتم برا پاپ اسمیر و سونو-همه چی طبیعی است نه عفونتی و نه کیستی ؟دلیلش چی می تونه باشه؟من میخوام برا بارداری اقدام کنم مشکلی ندارم؟
محبوب عزیز گاهی پری نامنظم همراه لکه بینی طولانی بخاطر بالا بودن هورمون پرولاکتینه . من 5 روز قبل و 5 روز بعد پری لکه بینی دارم و واقعا درک میکنم چقدر ادمو کلافه میکنه اگه درمان کردی به ما یه ندایی بده!
واسه منم گاهی وقتا اینجوری میشه نمیدونم چرا
سوال منم هست.من فکر میکردن به خاطر کیست باشه.
بچه ها من امتحان کردم زمانی که قطره یا قرص ویتاگنوس میخورم خیلی بهتر میشم.نمیدونم چرا؟
سلام دوستان دکتر پاک روش به من گفت مربوط به کمبود ویتامینه و قرص ویتامین e بهم داد میوه وسبزی بیشتر استفاده کنید
نازی (عضو طلایی) گلم اینی که گفتی درست ولی میخوام بدونم به قرص ضد بارداری خوردن هم مربوط میشه؟
چون برای منم چند دفعه توی پریود روز اولش سیاه میومد! ! بعد یکدفعه از ماه های بعدی خبری نبودش!
میخوام بدونم به قرص ارتباطی داره؟
سلام مرضیه منم قرص ضدبارداری برای تنظیم پری مصرف کردم که بسته 2 تموم شد پری تیره داشتم به نظرم برای کمبود ویتامین سی و آهن باشه
برای بچه دار شدنم یک صلوات محمدی بفرستید، ممنون👼
سلام به همهگی منم قبلا پریهام اینطوری بود به خاطر سردی رحمه وتو پریودی اب نریزین وچیزای گرم بخورین ویک مدت رازیانه دم کنین بخورین خوب میشین
ادعونی استجب لکم و...لا تقنطوا من رحمه الله..خدایاگفتی مرابخوانید تا اجابت کنم وهیچگاه از رحمتم ناامید نشوید ...مرادریاب
از نظر مزاج و طبع شناسی به دلیل رحم سرد خونریزی سیاه رنگ و گاهی همرا با لکه ینی سباه هست نترس مشکلی نیست قابله اصلاحه
ارسال پاسخ و نظر شما