2752
2734
هفته سی وشش بارداریم... تا حالا حدود بیست کیلو اضاف وزن داشتم..... 2و3 روزه تصمیم گرفتم برنج و شیرینیجات مصنوعی نخورم اما همش دست و پام ضعف میره میترسم به نینیم فشار بیاد ... وگرنه تحمل گرسنگی برام سخت نیست....عصری برای از بین رفتن ضعفم یه موز و شیرو سیب و 4مغز خوردم ولی اصلن فایده نداشت.... مجبور شدم یه عالمه کره عسل بخورم...
تکون نینیم که کم شده بود... انقدر زیاد شد که نگو ... انگار اونم ضعف داشت.....
چی کار کنم ؟ اگه همین جوری ادامه بدم غول میشم... چی کار کنم؟
4 هفته آخر بیشترین زمان وزن گیری نی نی هست.ماالشعیر اگر دیابت بارداری نداری خوبه میتونی تلخشو بگیری که کمتر چاق بشی.زیاد چربی نخور من با اینکه 10 کیلو همش اضافه کردم سنگ صفرا گرفتم این به دلیل کلسترول بالا در هفته های آخر هست.مواظب خودت و رژیمت باش که توی دردسر نیوفتی.
خدایا منتظرم،معجزه کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای منم الان هفته? سیزده هستم همش گشنمه دلمم نمیخواد خیلی‌ وزن اضافه کنم چون خودم کلا تپلم بخوام وزنم اضافه کنم خیلی‌ گنده میشم چیکار کنم آخه سخته
شب سیه گذر کند،غم از وطن سفر کند،دوباره میخندیم،دوباره میخندیم....
هفته های اخر اشتهای مادر زیاد میشه، من کلا 12 کیلو اضافه کردم که 4 کیلوش مال ماه اخره،همش گرسنه بودم، البته تعداد وعدهام رو زیاد کردم به جاش هر وعده کم میخوردم، اینجوری هم معده ام راحت بود هم اینکه گرسنگی شدید پیدا نمیکردم که مجبور بشم خیلی زیاد بخورم،