2737
2734
عنوان

مامانا میشه کمکم کنین لطفا؟؟

81 بازدید | 7 پست

پسرم میخواد بره کلاس اول،دیروز واکسن ۶ سالگیشو زده،از امروز صبح دستش ورم کرده و یه کم هم قرمزه،اصلا هم نمیتونه تکونش بده،تو رو خدا بگین چیکار کنم؟؟؟😢

کمپرس گرم هم کردم از امروز صبح

راستش میدانی؟؟؟دیگر طاقت رویاهایم تمام شده.......دلم رسیدن میخواهد.....

همون تكونش ندين اصن

يه هفته بگذره دردش خوب ميشه

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تکون ندم؟؟خشک نشه همونجوری؟؟

نه بابا بذارين خودش حركت بده

سرشو گرم كنين

سر يه هفته خوب ميشه

طبيعيه

ديدي زياد اذيت ميكنه يكم استامينفون بده

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2728
نه بابا بذارين خودش حركت بده سرشو گرم كنين سر يه هفته خوب ميشه طبيعيه ديدي زياد اذيت ميكنه يكم ا ...

چون تب داشت از دیشب استامینوفن دادم بهش،خودش اصلا تکونش نمیده،منم میخوام تکون بدم داد میزنه

باید اول کمپرس سرد میذاشتی من واس0بچم اول گرم گذاشتم جاش تا چن روز گلوله شد

دیروز رو کمپرس سرد گذاشتم عزیزم

چون تب داشت از دیشب استامینوفن دادم بهش،خودش اصلا تکونش نمیده،منم میخوام تکون بدم داد میزنه

ميدونم درد داره خب

درست ميشه عزيزدلمممم

چقد مادر بودن سخته واقعاا

2740