2737
2734
پسرم الان چهار ماه و ده روزشه (ده روزه رفته توی پنج ماه)
می خواستم براش غذای کمکی شروع کنم ولی دکترش می گه چون وزنگیریش خوبه اصلا نیازی نیست تا شش ماهگی صبر کن و اگه غذای کمکی شروع کنی روند وزنگیریش معکوس و نزولی می شه. خواستم ببینم شماها از کی شروع کردید؟
من باید از شش ماهگی بجه ام رو بذارم برم سر کار. خواستم تا اون موقع به غذا خوردن افتاده باشه.
سوالاتم :
1) شماها از کی شروع کردید؟
2) با چی شروع کردید؟
3)روش تهیه ؟
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهه ناز جون منم تقریبا شرایط تو رو داشتم.دخترم وزن گیریش وب بود ومنم باید میرفتم دانشگاه.من درست تو پایان 5 ماهگی شروع کردم.از فرنی.فرنی رو با شیر خودم درست میکردم.شیر ارد برنج ویه کم شکر مخلوط میکنی رو حرارت تا یه کم از حالت شلی در بیاد اما مواظب باش سفت نشه.از دو قاشق شروع کن وبسته به میل پسرت بهش بده وقتی به ده قاشق رسید حدود یه هفته بعد سوپو شروع کردم.با برنج وگوشت وهویج میپختم وبا مخلوط کن لهش میکردم خیلی هم دوست داشت نسبت به فرنی.هر سه روز یه بار یه سبزی جدید بهش اضافه کن.مثل کدو سیب زمینی.گشنیز عدس گوجه و...بعد یه ماه زرده تخم مرغ هم میتونی شروع کنی یعنی یواش یواش به غذاش اضافه میکنی.امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.
قبول انواع سفارشات نمدی اینستاگرام namadestantabassom وبلاگnamadstan.blogfa.com
2740
بچه ها شماها که ااز چهارماهگی شروع کردید لطفا بگید دستور دکترشون بوده یا خودتون شروع کردید>؟ و وزن گیری بچه هاتون خوب بوده قبلش ؟
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
از همتون ممنونم شیوا، بهارک . تبسم، روناک جونی ، مامیشکا، نوشین ، آیسودا جان
خدا نی نی هاتونو حفظ کنه ایشالا
از همتون ممنونم شیوا، بهارک . تبسم، روناک جونی ، مامیشکا، نوشین ، آیسودا جان
خدا نی نی هاتونو حفظ کنه ایشالا