2733
2739
عنوان

دكتر اكوي قلب خوب تو تهران

189 بازدید | 17 پست

سلام دوستان دكتر اكو قلب خوب تو تهران سراغ داريد كه هم خوش اخلاق باشه و هم اينكه فشار نده من پيش طيبي رفتم دكتر خوبي نبود فوق العاده رو قفسه سينه فشار ميداد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دکتر متخصص اندازه گیری فشار خون و تپش قلب خانم دکتر صدف اصفهانی هستن مامانم فشار خونش خیلی بالا بود تعریف دکتر صدف اصفهانی و زیاد شنیدیم و رفتیم پیش دکتر اصفهانی و خانم دکتر اندازه گیری کردن فشار خونو تنظیم کردن الان مامانم فشار خونش تنظیمه سرش که گیج میرفت الان سر گیجه نداره تحت نظر خانم دکتر صدف اصفهانی درمان شد مامانم آدرس مطب خانم دکتر خیابان شهید بهشتی میدان تختی نبش بانک تجارت پلاک258 طبقه 5 واحد 14 شماره تلفن مطب 02188533167

دکتر متخصص قلب و عروق دکتر صدف اصفهانی هست بابام سکته قلبی کرده بود بردیمش تحت نظرخانم دکتر صدف اصفهانی و با پیگیری های خانم دکتر و کنترل دارویی بابام الان حالش خیلی خوبه ممنونم از خانم دکتر آدرس مطب خانم دکتر خیابان شهید بهشتی میدان تختی نبش بانک تجارت پلاک258 طبقه 5 واحد 14 شماره تلفن مطب 02188533167