2733
2734
جعفری
تره
شنبلیله
کمی اسفناج
کمی شوید

راستش من کرفس رو خلال خلال میکنم و جدا سرخ میکنم
و زمانی که سبزی رو داخل قابلمه ریختم کرفس هم اضافه میکنم
همه میگنه عالی میشه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما شنبلیله .. جعفری ... تره (هرچه بیشتر باشه خوشمزه تر میشه)....و گشنیز که عطر خاصی بهش میده ... هرکی میاد خونمون میخوره میگه چی ریختین توش عجب عطر خوبی میده
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
مونا عزیز
کمی اسفناج رو بهش اصافه میکنن که لعاب بده

البته این سلیقه ای هستش

مثل شما که کشنیز میزنید
من خودم دوست ندارم چون بچای بوی قرمه سبزی بوی گشنز پلو میگیره

ولی حاضرم امتحانش کنم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2738
O.K مرسی از توضیحتت مامان سام و سمینا کمی اسفناج میریزم امتحان میکنم ...

البته میترسم کمی تلخ بشه

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
خواستی گشنیز اضافه کنی پس لطفا شوید نریز ...چون هرگز با شوید من امتحان نکردم

tomorrow is a mystery...

وای نمیدونم مامان آیدا جون به قول بچه ها سلیقه ای من توی خوشت کرفس نعناع و جعفری میریزم ... تو خورشت قورمه سبزی به نظر من تلخ میکنه نعناع خورشتتو ...بازم به سلیقه خودت برمیگرده ...

tomorrow is a mystery...

خانومایی که بوی قورمه سبزیشون هفت تا کوچه اونورتر میره کجایید بیاید یاری کنید چند وقته قورمه سبزی خوشمزه نخوردم یه مدت سبزی اماده خریده بودم خوب نبود حالا صبح زود رفتم بازار خرید کردم حالا به شک افتادم نکنه خوب نشه
تره جعفری اسفناج. یه کم گشنیز
شنبلیله هم خشک استفاده میکنم چون عطرش بیشتره.

عطر قرمه سبزی به شنبلیه هست.اونم خصوصا اگه خشک باشه.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
2706