2733
2734
عنوان

پسرم از دیروز شیر نخورده😢😢😢😢

236 بازدید | 25 پست

سلام خانما پسرم 15 ماهشه از دیروز ظهر شیر نخورده همش سینمو پس میزنه بقیه غذاها رو در حد خیلی کم میخوره ولی حتی دیشبم بدون شیر خوابید نصف شبم که بیدار شد با کلی گریه و جیغ فقط با بغل کردن و گشتن دور اتاق خوابش برد

خداوندا تو یارم باش

ببرش دکتر

غذای بودار نخوردی؟مث سیر

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حتما داره دندون اسیاب درمیاره اخه پسرمنم دقیقا چند روزه اینطوره بدنشم داغه دو هفته دیگه مراقبت۱۵ماهگی داره فقط اجبارش نکن ب خوردن چون بی اشتها میشن موقع دندون دراوردن

میشه لطف کنی قد و وزنشو بگی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740

شاید بخاطر گرما باشه.اصلا مجبورش نکن یهو اشتهاش باز میشه.تا فردا صبر کن اگه همینطور بود ببرش دکتر

بهترین آواز من،بخوابم بیا دل من معنی خداحافظ را نمیهفمد!

اول اگه جاییش درد میکنه بهش استامینوفن بده بعد نیم ساعت بهش شیر بده.اگه نخورد احتمال عفونت گلو یا گرمازدگی را بده.ب نظرم ی دکتر ببرمعاینه کنه از عفونت و گرمازدگیش خیالت راحت بشه 

از هم بگذریم تا خدا از ما بگذرد
یعنی دیگه اصلا نخورد؟

نه دیگه 

۱۵ روز تو خواب خورد اونم دیگه نخورد 

یه مدت دوشیدم دادم با شیشه خورد ولی خیلی کم شد شیرم 

دیگه شیر خشک دادم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
تو قاشق بدوش ببین میخوره ؟  پسر من تو شش ماهگی همینجوری کرد و دیگه نخورد

سلام پسرت احتمالا ریفلاکس پنهان داشته.بچه های منم همینطوری هستن.اولی را نفهمیدم چشه از چهار ماهگی شیرم را نخورد که نخورد و لاغر شد اما دومی را فهمیدم چشه و بهش دارو میدم شیر خوردنش بهتر شده.

از هم بگذریم تا خدا از ما بگذرد
2706