2752
2734
عنوان

مامان نیکا#5 بیا لطفا

306 بازدید | 24 پست

عزیزم تو اون تاپیک اسم بچه که استارتر سریع قفلش کرد، به چه موضوع قشنگی اشاره کردی

طرف اسم کاربریشو گذاشته کله-شق ، بعد اومده نظر میده که اسم بچه هاتونو خوب انتخاب کنید تا روشون بشه بقیه صداشون کنن

دمت گرم مامان نیکا

کسی چه میداند، شاید این دنیا، جهنم جهان دیگریست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

متاسفم برا کسایی که من رو قضاوت میکنن 

من فقط گفتم اسم مناسب برا بچه هاتون بذارید که روشون بشه اسمشونو بگن 

طرف برگشت گفت محمد باقر خوبه؟ 

یا پیچوندن به اسم ائمه 

من اصلا نگفتم چه اسمی بده چی خوبه که میگید تصمیم گرفت

این یه حدیث از پیامبره که نقل کردم که برا بچتون اسم خوب بذارید چون حقشونه 

واقعا براتون متاسفم و دلم شکست 

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
متاسفم برا کسایی که من رو قضاوت میکنن  من فقط گفتم اسم مناسب برا بچه هاتون بذارید که روشون بشه ...

ببین عزیزم چه اسم چه هر چیز دیگه، نباید برای دیگران تعیین تکلیف کرد

من از اونجایی که یکی بتون گفت الان همه میریزن سرت و شما اسم نی نی یار و نخود مغز بودن برای دیگران رو اوردی، ناراحت شدم

متاسفم برا کسایی که من رو قضاوت میکنن  من فقط گفتم اسم مناسب برا بچه هاتون بذارید که روشون بشه ...

عزیزم اشتباهتون اینجا بود که یه دسته ی بزرگ از اسامی رو مسخره کردین

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 

چرا همونجا نظر نمیدن.واسه منم کلی تاپیک زدن عین این بچه مدرسه ایی ها.

زشته به خدا.

بعدم منم دیدم حرف بدی نزدین.

فقط چون نظرشون مخالفه هرچی میخوان بگن.

طرف اسمشو گذاشته گوحه یا گذاشته پیتزا یا گذاشته اش.

یعنی وباید نظر بده نمیتونه😒

قبل از اینکه نظرمو ریپلای کنی چندبار بگو.(به من چه؟ به من چه؟) بعد ریپلای کن:)
چرا همونجا نظر نمیدن.واسه منم کلی تاپیک زدن عین این بچه مدرسه ایی ها. زشته به خدا. بعدم منم دیدم ح ...

تاپیک رو قفل کردن، نمیشه نظر داد

2706