2703
2553
عنوان

پودر لاغری اسلیم لست

37057 بازدید | 18 پست
دوستای خوبم سلام
می خواستم یک سری اطلاعات در مورد این پودر ازتون بگیرم. کسی از این پودر استفاده کرده؟ راضی بوده؟ عوارضی هم داره؟
هر کسی هر اطلاعاتی در موردش داره بهم بگه ممنون می شم
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دوست من البته نه این قرصو ، از همین نوع ها رو مصرف می کرد در طول مصرفش مدام اسهال داشت. و وزن زیادی کم کرد طوری که کمر شلوارشو نشون داد دیدم چقدر دور کمرش کم شده ولی بعد که ولش کرد حتی از قبل هم چاقتر شد حالا دیگه عوارض بماند
تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت زوووووووو...تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.

2720
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای مرسی ملیکا جون
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
2714
فکر میکنم بهتره ادم یه کم دقت کنه بعد نظر بده و دیگران رو گمراه نکنه. دوست عزیز اونی که توش شیشه داره قزص لاغری اسلیم فست هست .نه این پودر لاغری. این یه نوع مکمل هست که ضرری نداره و فقط با پر کردن معده اشتها رو کاهش میده ولی خوردنش خیلی سخته پون ادم خیلی احساس سنگینی میکنه
یه پودر جدید اومده به اسم FATZORB که میاد چربی غذا رو اجازه جذب نمیده...از عصاره کاکتوس و خیلی مزه خوبی هم داره...فرانسویه.. www.aramisgroup.mihanblog.com اینم بگم الان شرکت فقط به پزشکا میده و قیمتشم خیلی بالاست...پودر ساشه ای مثل نسکافه و بعد ناهار باید بخورن.. دونه ای 7 یا 8 هزار تومن
2706