2733
2734

سلام دوستای عزیزم

قدیمی های نی نی سایت منو میشناسند

سالها پیش وقتی خرنوب و پیاز درمانی رو که  از پرفسور ساراچ اوغلو معرفی کردم مثل توپ تو نی نی سایت و البته تو ایران ترکیده بود البته که الان هم خیلی معروف شده تو ایران 

تاپیک پیازدرمانی اون زمان یکی از پرمخاطب ترین ها بود

الان طرف صحبتم با شما عزیزانی هست که میدونم دارید باجون و دل تلاش میکنید که بچه دار شید

از فشارهای روانی که تو این دوره از همه طرف به آدم میاد آگاهم چون با تمام وجودم تجربه اش کردم

از هزینه های کمرشکن درمان ناباروری هم ااطلاع دارم 

می دونم وقتی یه دکتری آب پاکی رو میریزه رو دستتون چی میکشید

بخدا همه اینا رو تجربه کردم

ولی خدا سالها پیش نظر لطفش رو شامل حالم کرد و با پرفسور ساراچ اوغلو آشنا شدم و روشهای درمانی اش رو انجام دادیم و خدا رو شکر دختر نازنینم بدنیا اومد

به شکرانه این هدیه کتاب دکتر ساراچ رو ترجمه کردم و درمانهاش رو تو ایران معرفی کردم و خرنوب رو به ایران وارد کردم  و هزاران نفر دیگه مثل خودم نتیجه گرفتند

خوشحالم از اینکه وقتی همه دیگه اسم خرنوب رو میشناسند یاد اون روزهایی افتادم که وقتی به معروف ترین عطاری های تهران میرفتم و وقتی این گیاه رو معرفی میکردم مسخره ام میکردن دکتر های شیمیایی هم همینطور ولی الان همه بهش ایمان آوردند

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

اين دكتر كجايي هستن؟

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از تون خواهش میکنم فقط سه ماه این دوتا درمان رو انجام بدید 

بخدا کار سختی نیست هزینه ای هم نداره 

نمی گم از من خرید کنید که یه موقع فکر نکنید تبلیغه! فقط حواستون باشه خرنوبی که میخرید تازه و باکیفیت باشه چون به قراره به عنوان دارو استفاده کنید

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
چه جوری باید مصرف بشه خرنوب از چقدر وقت قبل؟برای تقویت تخمدان چی؟

طرز استفاده اش رو تو تاپیکم نوشتم 

تو سایتم هم هست 

البته تو سایت اطلاعات بسیار بیشتری میتونید کسب کنید 

پیازدرمانی هم برای خانم هاست عالیه بخدا

از تون خواهش میکنم فقط سه ماه این دوتا درمان رو انجام بدید  بخدا کار سختی نیست هزینه ای هم ندا ...

خرنوب به تنهایی؟؟ یا با چیزی باید مخلوط کنیم؟ میشه طریقه کاملش رو بگی و اینکه برای مردا هس یا خانوما هم بخورن..من شوهرم سربازه خیلی میلش کم شده موثره؟؟؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

خانم هایی که حتی شوهراشون ضعیف نیست پیاز درمانی کنید به رشد  و بالغ شدن تخمک و آزاد شدن اون و افزایش باروری کمک میکنه

2740
پیاز درمانی چجوریه میشه مختصر اینجا توضیح بدین

عزیزم تو سایت و وبلاگم هست

برروی

طب سبز کلیک کنید

و یا به وبلاگم سر بزنید

منی ک پیاز واسم ضرر داره چ خاکی ب سرم بریزم همه راهها واسه من بستست ن راهی هست ن دیگه امیدی دارم فقط ...

دور از جونت عزیزم 

چرا ضرر داره؟

2706