2726
عنوان

رژیم تغذیه دکتر کرمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 78528 بازدید | 24 پست
سلام من کیوانم
من 3سال پیش 137 کیلو شدم و با رژیم خود سرانه تا 110 کم کردم ولی کمتر از 3 ماه برگشت
به خدا به خدا به خدا کار دکتر حرف نداره
من 1000001 راه و امتحان کردم
به قرآن قسم که هنووزم تو رژیمم و تازه 45 رزوه شروع کردم و 11.5 کیلو بدوونه کوچکترین احساس گرسنگی کم کردم
تازشم دلتوون بسوووزه که شام بعضی شبهام یه پیتزای کامله
هرگی میخواد وزنش و کم کنه حتمایه سری بزنه هم خیلی ارزوونه هم اینکه تو همایشی که براتون میزاره تازه حساب کار میاد دستتون و دیگه....
به خدا عالیه
من پیش مشاورش تو خ.آزادی میرم اگه شنبه ها بیان من ساعت 5 اونجام
بیان تا ببینین راست میگم
دکتر کرمانی واقعا ازت ممنونم
تو پیش همه به نام اسطوره بخشش اراده میخوونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من کیوانم
من 3سال پیش 137 کیلو شدم و با رژیم خود سرانه تا 110 کم کردم ولی کمتر از 3 ماه برگشت
به خدا به خدا به خدا کار دکتر حرف نداره
من 1000001 راه و امتحان کردم
به قرآن قسم که هنووزم تو رژیمم و تازه 45 رزوه شروع کردم و 11.5 کیلو بدوونه کوچکترین احساس گرسنگی کم کردم
تازشم دلتوون بسوووزه که شام بعضی شبهام یه پیتزای کامله
هرگی میخواد وزنش و کم کنه حتمایه سری بزنه هم خیلی ارزوونه هم اینکه تو همایشی که براتون میزاره تازه حساب کار میاد دستتون و دیگه....
به خدا عالیه
من پیش مشاورش تو خ.آزادی میرم اگه شنبه ها بیان من ساعت 5 اونجام
بیان تا ببینین راست میگم
دکتر کرمانی واقعا ازت ممنونم
تو پیش همه به نام اسطوره بخشش اراده میخوونم

من هزار جا رفتم البته قبل حاملگیم کم نمیشه که نمیشه فقط اراده دکتر و مشاوره بدون اراده یعنی صفر .بهترین راه اینه که غذاهایی که در طول روز می خوریم رو یادداشت کنیم و سعی کنیم در روز بعد اضافه هایی رو که فکر می کنیم حذف کنیم البته با اراده .ادم خودش باید برای خودش طبق رویه زندگیش برنامه ریزی کنه .اراده حرف اول که من الان ندارم کمکم کنید
2728
سلام من هم دارم با رژیم دکتر کرمانی وزن کم میکنم رژیمش عالیه به شرطی که تا آخر بری و رژیم تثبیت را بگیری من سال 82 حدودا 20 کیلو کم کردم ولی خوب رژیم تثبیت را نگرفتم بعدش ازدواج کردم و بچه دار شدم چاق شدم الان دوباره دارم رژیمش را میگیرم عالیه من که خیلی راضیم خیلی رژیم را اصلاح کرده و جایگزینی غذا ها را ممنوع کرده که به نظرم بهتر شده من از 4 شنبه 22 تا الان 3 کیلو کم کردم خیلی راضیم اصلا هم گشنم نمیشه
سلام به همگی
منم چندسال پیش با رژیم دکترکرمانی 14 کیلو کم کردم اما چون برنامه رو ادامه ندادم کم کم وزنم به حالت اول برگشت.ولی رژیمش واقعا عالی بود وگزارشهای هفتگی که هردوهفته میداد بهم انرژی میداد.
من میخوام دوباره شروع کنم.
شرط اول اراده خود آدم +برنامه غذایی خوب