موضوع بحث

رژیم تغذیه دکتر کرمانی

58166 بازدید | 23 پست
مامانهای عزیز از رژیم تغذیه دکتر کرمانی استفاده کردین؟ می گن خیلی خیلی خوبه ،آخه من خییییییییییییلی کمبود وزن دارم می خوام حداقل 10 کیلو چاق بشم تازه شماره تلفنش رو گیر آوردم می خوام مکاتبه ای رژیم چاقیش رو بگیرم به نظرتون مفید می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!111
1392/03/25
|
23:05
سلام
دوستان من ار رژیمهای درمان چاقی دکتر کرمانی استفاده کردن جواب هم گرفتن ولی بعد از مدتی به حالت قبل و بعضا بدتر از قبل هم برگشتن. من از رژیم ها و کنترل های هفتگی موسسه رژیم درمانی ایرانیان استفاده میکنم. و از کسانی که میشناسم و با این موسسه کارکردن هنوز بازگشت نداشتند.
نکته مهم در مورد موسسه ایرانیان دادن رژیم تثبیت وزن بعد از پایان دوره است.ضمنا دوره کنترل وزن، دوران بارداری، بیماران دارای قندخون و ... وهمچنین دستگاههای شکننده سلولیت، کلاژن ساز و ... هم دارند که البته جیب پر از پول میخواد
رزماری جون
اگه توی گوگل فارسی عنوان موسسه رژیم درمانی ایرانیان رو سرچ کنی بهت میده(www.irandiet.com). شماره رو از اونجا بردار ولی از رژیم اینترنتی استفاده نکن. جالب نیست. مرتجعه حضوری داشته باش. 2تا شعبه داره. شهرک غرب و پاسداران
سلام
از دوستان من هم رفتن ولی چون ناگهانی وزن کم می کنن پوستشون خیلی بد شد، دکترایی خوبن که ورزش صورت میدن و رو ورزش کردن پافشارن، متاسفانه دکتر کرمانی رو ورزش پافشاری ندارن، و دوستان من تقریباً 5 کیلو دوباره اضافه کردن...
سلام دوستان
راستش شوهر من از رژیم دکتر کرمانی استفاده کرد30 کیلو هم کم کرد .اینکه رژیمش خوبه یانه بستگی زیادی به خود فرد داره البته دکترکرمانی درحال حاضر رژیم تثبیت هم داره قبلا نداشت.ولی مساله اصلی حفظ آن بعد از رژیمه .
البته من بارژیم دکتر کرمانی دچار افت فشار وضعف شدم ادامه ندادم ولی درحال حاضر دارم از رژیم خانم دکتر نوروزی متخصص تغذیه در خیابان بهارکرج استفاده میکنم خیلی عالیه وخیلی خوب دارم وزن کم می کنم.
سلام دوستان
راستش شوهر من از رژیم دکتر کرمانی استفاده کرد30 کیلو هم کم کرد .اینکه رژیمش خوبه یانه بستگی زیادی به خود فرد داره البته دکترکرمانی درحال حاضر رژیم تثبیت هم داره قبلا نداشت.ولی مساله اصلی حفظ آن بعد از رژیمه .
البته من بارژیم دکتر کرمانی دچار افت فشار وضعف شدم ادامه ندادم ولی درحال حاضر دارم از رژیم خانم دکتر نوروزی متخصص تغذیه در خیابان بهارکرج استفاده میکنم خیلی عالیه وخیلی خوب دارم وزن کم می کنم.
سلام من کیوانم
من 3سال پیش 137 کیلو شدم و با رژیم خود سرانه تا 110 کم کردم ولی کمتر از 3 ماه برگشت
به خدا به خدا به خدا کار دکتر حرف نداره
من 1000001 راه و امتحان کردم
به قرآن قسم که هنووزم تو رژیمم و تازه 45 رزوه شروع کردم و 11.5 کیلو بدوونه کوچکترین احساس گرسنگی کم کردم
تازشم دلتوون بسوووزه که شام بعضی شبهام یه پیتزای کامله
هرگی میخواد وزنش و کم کنه حتمایه سری بزنه هم خیلی ارزوونه هم اینکه تو همایشی که براتون میزاره تازه حساب کار میاد دستتون و دیگه....
به خدا عالیه
من پیش مشاورش تو خ.آزادی میرم اگه شنبه ها بیان من ساعت 5 اونجام
بیان تا ببینین راست میگم
دکتر کرمانی واقعا ازت ممنونم
تو پیش همه به نام اسطوره بخشش اراده میخوونم
سلام من کیوانم
من 3سال پیش 137 کیلو شدم و با رژیم خود سرانه تا 110 کم کردم ولی کمتر از 3 ماه برگشت
به خدا به خدا به خدا کار دکتر حرف نداره
من 1000001 راه و امتحان کردم
به قرآن قسم که هنووزم تو رژیمم و تازه 45 رزوه شروع کردم و 11.5 کیلو بدوونه کوچکترین احساس گرسنگی کم کردم
تازشم دلتوون بسوووزه که شام بعضی شبهام یه پیتزای کامله
هرگی میخواد وزنش و کم کنه حتمایه سری بزنه هم خیلی ارزوونه هم اینکه تو همایشی که براتون میزاره تازه حساب کار میاد دستتون و دیگه....
به خدا عالیه
من پیش مشاورش تو خ.آزادی میرم اگه شنبه ها بیان من ساعت 5 اونجام
بیان تا ببینین راست میگم
دکتر کرمانی واقعا ازت ممنونم
تو پیش همه به نام اسطوره بخشش اراده میخوونم

من هزار جا رفتم البته قبل حاملگیم کم نمیشه که نمیشه فقط اراده دکتر و مشاوره بدون اراده یعنی صفر .بهترین راه اینه که غذاهایی که در طول روز می خوریم رو یادداشت کنیم و سعی کنیم در روز بعد اضافه هایی رو که فکر می کنیم حذف کنیم البته با اراده .ادم خودش باید برای خودش طبق رویه زندگیش برنامه ریزی کنه .اراده حرف اول که من الان ندارم کمکم کنید
سلام من هم دارم با رژیم دکتر کرمانی وزن کم میکنم رژیمش عالیه به شرطی که تا آخر بری و رژیم تثبیت را بگیری من سال 82 حدودا 20 کیلو کم کردم ولی خوب رژیم تثبیت را نگرفتم بعدش ازدواج کردم و بچه دار شدم چاق شدم الان دوباره دارم رژیمش را میگیرم عالیه من که خیلی راضیم خیلی رژیم را اصلاح کرده و جایگزینی غذا ها را ممنوع کرده که به نظرم بهتر شده من از 4 شنبه 22 تا الان 3 کیلو کم کردم خیلی راضیم اصلا هم گشنم نمیشه