2726
بچه ها سلام ، من یه نی نی دارم که یک 25 روزشه و هر روز غروب که میشه دل دردش شروع میشه و شب به اوج خودش میرسه طوریکه شبها تا صبح از دل درد نمیخوابه و مرتب گریه میکنه بردمش دکتر گفت تا 3 ماه این دل درد ها رو دارند خودم هم غذاهای نفاخ رو که برای نی نی بده نمیخورم دیشب یه قاشق چایخوری گریپمیچر بهش دادم یه ساعتی آرومش کرد و دوباره شروع کرد با روغن زیتون شکمش رو مالش میدم حوله داغ رو شکمش میذارم و مرتب آروغش رو میگیرم ولی فایده نداره وقتی میخواد شیر بخوره دل دردش شروع میشه و با جیغ و داد شیر میخوره و مرتب پاهاشو جمع میکنه خیلی دلم براش میسوزه نمیدونم دیگه چیکار کنم دوستان با تجربه لطفا" کمک کنید ؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام
ببین زیره رو دم بذار با یک کم نبات حدود 1تا 2قاشق مربا خوری بعد از هر شیردهی بده بخوره اینو یه پرستار به من گفت
اگه هم ایه ماه دیگه صبر کنی خودش تنظیم میکنه و دلش درد نمیگیره
ستاره جان منم مشکل تو رو داشتم . دکتر می گه از 6 بعد از ظهر دل درد شروع می شه . بهش یک قاشق عرق نعنا با یک قاشق آب جوشیده سرد شده قاطی کن بهش بده . بعد جارو برقی روشن کن و اون موقع بهش شیر بده تا خوب خوابش بره . دکتر به من گفت تا 6 ماه اینطورییه ولی خدا رو شکر تا 1.5 ماهش اینطوری بود انشاله خوب می شه . اگه خوب شد دعا بکن به جون من
2706