موضوع بحث

برای رفع دل درد نوزاد زیر 3 ماه چیکار کنیم +دوستان باتجربه لطفا" کمکم کنید

| 1395/06/22 | 22:33 28 بازدید
موضوع بحث: برای رفع دل درد نوزاد زیر 3 ماه چیکار کنیم +دوستان باتجربه لطفا" کمکم کنید
بچه ها سلام ، من یه نی نی دارم که یک 25 روزشه و هر روز غروب که میشه دل دردش شروع میشه و شب به اوج خودش میرسه طوریکه شبها تا صبح از دل درد نمیخوابه و مرتب گریه میکنه بردمش دکتر گفت تا 3 ماه این دل درد ها رو دارند خودم هم غذاهای نفاخ رو که برای نی نی بده نمیخورم دیشب یه قاشق چایخوری گریپمیچر بهش دادم یه ساعتی آرومش کرد و دوباره شروع کرد با روغن زیتون شکمش رو مالش میدم حوله داغ رو شکمش میذارم و مرتب آروغش رو میگیرم ولی فایده نداره وقتی میخواد شیر بخوره دل دردش شروع میشه و با جیغ و داد شیر میخوره و مرتب پاهاشو جمع میکنه خیلی دلم براش میسوزه نمیدونم دیگه چیکار کنم دوستان با تجربه لطفا" کمک کنید ؟؟؟؟؟؟
1389/10/25
|
12:24
الههههههههی .............. بهش گرایپ میسکچر خارجی بده خیلی خوبه این ایرانیاش مثل آبه....... ولی مقدار کم بده
1389/10/25
|
12:27
منم از همین روشهایی که گفتی استفاده می کردم ولی همه شون موقتی هستن.بعد 2 ماه کمتر میشه.چاره ای نیست!
1389/10/25
|
12:27
آره کوثر درست می گه این قطره خیلی خوبه و خوشمزه هم هست.............. الببه همونطور که دکترا میگن تا 3-4 طبیعیه
1389/10/25
|
12:29
قطره دایمیتین 5 قطره معجزه میکنه.بهترین دارو برای دل درد و نفخ بچه هاست.
1389/10/25
|
12:31
همسرم دوستت دارم...
سلام
ببین زیره رو دم بذار با یک کم نبات حدود 1تا 2قاشق مربا خوری بعد از هر شیردهی بده بخوره اینو یه پرستار به من گفت
اگه هم ایه ماه دیگه صبر کنی خودش تنظیم میکنه و دلش درد نمیگیره
1389/10/25
|
12:32
عرق نعنا بهش بده یک ق چایخوری
1389/10/25
|
12:32
مرسی بچه ها ، قطره اینفاکول خارجیشو دارم ، کولیک پد هم دارم ولی راستش تا حالا بهش ندادم میترسم چون هنوز یک ماهش نشده زود نیست از الان بهش دارو بدم ؟ میترسم براش سنگین بشه
1389/10/25
|
12:35
مرسی فهیمه جون من برای خودم هم زیره و رازیانه دم میکنم و میخورم تا الان هم به نی نی ام یکی دوبار دادم یعنی همیشه بعد هر شیر دهی بهش بدم؟
1389/10/25
|
12:37
منم به دخترم قطره ایفاکول می دادم خیلی عالی بود از 5 روزگی تا 3 ماهگی بهش میدادم البته یه وقتایی هم بجاش گرایپ میکسچر خارجی می دادم.
1389/10/25
|
12:37
من که بهش دارو ندادم ولی همین زیره ای رو که گفتم دادم گیاهیه دیگه
1389/10/25
|
12:38
اره اگه بعد هر شیردهی بدی خوبه
ومخصوصا عصرها که میگی دلش درد میگیره 5دقیقه قبلش بده بخوره واقعا عالیه
1389/10/25
|
12:41
ستاره جان منم مشکل تو رو داشتم . دکتر می گه از 6 بعد از ظهر دل درد شروع می شه . بهش یک قاشق عرق نعنا با یک قاشق آب جوشیده سرد شده قاطی کن بهش بده . بعد جارو برقی روشن کن و اون موقع بهش شیر بده تا خوب خوابش بره . دکتر به من گفت تا 6 ماه اینطورییه ولی خدا رو شکر تا 1.5 ماهش اینطوری بود انشاله خوب می شه . اگه خوب شد دعا بکن به جون من
1389/10/25
|
12:41
اگه هم نتونستی هر دفعه بعد شیردهی بدی اشکال نداره
ولی خب عصرها که میدونی دل درد میگیره بهش بدی
1389/10/25
|
12:43
مرسی دوستان گلم ،مامان مدیا جون امیدوارم مشکله شما هم حل بشه ، من که از شب ها میترسم ! چون میدونم نی نی ام باید زجر بشکه ، دوستان گلم کسه دیگه ای نظری نداره ؟
1389/10/25
|
12:47
اولاً دکترها میگن شربت گریپ میکسچر به بچه ندید چون توش بیکربنات سدیم داره که همون جوش شیرینه هر چند که من به بچه ام میدادم (انگلیسیش رو خریده بودم) و معجزه میکرد ولی میگن نباید به بچه زیر 6 ماه داد. دکتر دخترم یک شربتی بهش داده بود به اسم گریپ واتر که ایرانیه و جوش شیرین نداره البته اثرش هم به خوبی اون نیست. در ضمن خانمی من یه توصیه ای بهت میکنم یک هفته رعایت کن ببین چی میشه یک هفته لبنیات رو کلاً از غذات حذف کن میدونم خیلی سخته من خودم 3 ماهه که اینکار رو میکنم چون بچم حساسیت داره به پروتئین گاو. یکی از علائم این حساسیت همین علائمی هست که بچه شما داره اگر یک هفته قطع کردی و دیدی بچه ات بهتر شد احتمالاً همین حساسیته. اگر دکتر فوق تخصص گوارش هم خواستی دکتر فرید ایمانزاده
1389/10/25
|
12:57
مرسی بهار جون ، من شیر گاو رو از برنامه غذای ام حذف کردم ولی خوب خامه و ماست میخورم نمیدونم اینها هم حساسیت زاست ؟ کلا" نظره دوستان در مورد داروها چیه ؟ از طرفی دکترها جدیدا"کریپ میچرهای ایرانی رو توصیه میکنند !!
1389/10/25
|
13:05
ستاره جون دارو رو کلاٌ فراموش کن و سعی کن فقط صبر خودت رو زیاد کنی مطمین باش دوره اش که بگذره خوب میشه همه اون کارهایی که میکنی برای کم کردن دردش کمک میکنه ولی هیچکدوم درمان نیست به هیچ عنوان دایمتیکن یا سایمتیکن نده فقط یه راه داره اونم صبر کردنه با اینکه میدونم خیلی سخته دخترمنم تا سه ماهگی اش اینطوری بود ولی کم کم خوب شد والان دیگه موردی نداره
1389/10/25
|
13:30
ارسال پاسخ و نظر شما