2733
2734
عنوان

اونایی که بتاشون پایین بووود میاین توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 33 پست
منم اگه بخواد دو برابر بشه بعد ۹ روز همین حدودا میشه مشکلی نداشتی تو بارداری لک . اینا و پریودات نا ...

توهفته نه خونریزی داشتم که ازجفت سرراهیم بود که بااستراحت خوب شدم پری هم منظم بوده دوهفته پیش هم خونریزی قهوه ای داشتم که دکترگفت چون کم بوده اشکال نداره هماتوم هم داشتم که توان تی جذب شده بود.

سرم بالاست چون بالا سرم خداست👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا کی باردار شدی پس یعنی تخمک گذاری دیر بوده مگه اسپرم چقد زندس😊لک بینی ندلشتی؟

۵ دی اخرین پریودم بود، اخه ما تا دو سه دوز قبل پریودمم اقدام داشتیم بعد من رفتم سفر😁 بعد که برگشتم ده روز از پریودم‌گذشته بود تو اون مدتم ۵تا بی بی چکم منفی کامل بود حتی هاله هم نداشت، ازمایش مثبت نشون داده بود فقط، دکترم گفتوخارج رحمیه، تو سونو هم هیییییچ علایمی از بارداری ندیدن و دکترش گفت باردار نیستی خودتو سرکار نذار😕 دکترم سونو واژینال نوشت مادرو ماررشوهرم نذاشتن انجام بدم گفتن خطرناکه، منم هر هفته میرفتم خودم ازمایش تیتر بتا میدادمو بتامو کنترل میکردم تااینکه یه ماه گذشت و رفتم سونو هم خودشو دیدم هم صدای قلبشو شنیدم🤗🤗🤩🤩🤩 

۵ دی اخرین پریودم بود، اخه ما تا دو سه دوز قبل پریودمم اقدام داشتیم بعد من رفتم سفر😁 بعد که برگشتم ...

خداروشکر عزیزم منم خیلی امیدوار شدم منم حس کردم تخمک گذاریم ۱۶ ۱۷ پریودیم بود

تمام دلخوشیم پسرم😍😍😍😍
خداروشکر عزیزم منم خیلی امیدوار شدم منم حس کردم تخمک گذاریم ۱۶ ۱۷ پریودیم بود

بله عزیزم هم‌ممکنه تخمک گذاری دیر اتفاق افتاده باشه هم دیر لقاح صورت گرفته، خدا بخواد همه علمو زیر سوال نیبره، فعلا نرو سونو چون بتا پایینه هیچی نمیبینن الکی استرس میگیری بتاتو حساب کن هر دو روز باید دو برابر بشه، هفته ای یه بار برو تیتر بتا بده، به نظرم اواخر تیر برو سونو که صدای قلبشم بشنوی چون سونو زیاد رفتن خوب نیست، تبریک میگم

بله عزیزم هم‌ممکنه تخمک گذاری دیر اتفاق افتاده باشه هم دیر لقاح صورت گرفته، خدا بخواد همه علمو زیر س ...

اره عزیزم همین کار میخوام بکنم من سابقه سقط و بتا و اینا زیاد دارم واسه خودم دکتر شدم دیگه😉 برام دعا کن با اون فرشته تو دلیت 😍😇

تمام دلخوشیم پسرم😍😍😍😍
اره عزیزم همین کار میخوام بکنم من سابقه سقط و بتا و اینا زیاد دارم واسه خودم دکتر شدم دیگه😉 برام دع ...

چشم حتما دعا میکنم، ایشالا نی نیتو این دفعه سالمو خوشگلی به دنیا بیاری و بارداری و زایمان راحتی داشته باشی گلم خدا بزرگه

شیاف مصرف میکنم خیلی کمه لک بینم گاهی ترشح کرم مایل قهوه ای 

جای نگرانی نیست ،من رو دخترم خونریزی هم داشتم چاره اش استراحت مطلق هستش 

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن