2752
2734
عنوان

بچه شیطون

1238 بازدید | 61 پست

تورو خدا راهنماییم کنید، بچم بدجوری امونمو بریده هرچقدر میگذره شیطون و شیطون تر میشه، توی جمع بچه های دیگه هم که میبرمش من و اذیت میکنه و ترجیح میدم پارک نبرمش، خیلی خستم کرده، چیکار کنم اخلاقش بهتر بشه؟ به شدت هم بهانه گیری میکنه، برای همه چیز گریه میکنه و دعوا راه میندازه واقعا عاصی شدم. راهنمایی کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
در ضمن ، ممكنه صبر شما كم باشه و بچتون طبيعي باشه ، هر كي بچه ي من رو ميبينه ميگه خوششششش به حالت چق ...

من این اواخر بخاطر بهانه گیریهاش خیلی بداخلاق و کم طاقت شدم و خیلی دعواش میکنم واقعا اذیت میشم، میگم که توی جمع هم یع جور دیگه اذیت میکنه، دوست ندارم اینجوری همش دعواش کنم ولی کم اوردم

پسر من عين خودمه ، اصلا به نقاشي و اينا علاقه نداره ، تحركش هم زياده و خيلي خودم خودم ميكنه ، منم انرژيه بدنم خيلي تحليل رفته و خسته ميشم ، امروز يه ساعت گذاشتمش پيش باباش رفتم باشگاه ، حالم بهتره

2706