2733
2734
عنوان

دکتر نسرین زارع پور

10311 بازدید | 10 پست
ا سلام.مامانای عزیز آیا کسی از شما تحت نظر دکتر نسرین زارع پور بوده؟واگه سزارینتون کرده کارش چطور بوده؟هزینه عمل بدون بیمه چقدر شده؟ممنون
سلام دوست عزیز
من از قبل از بارداری مریض ایشون بودم و خیلی ازش راضی هستم
تو مطبش مراجعه کننده ها خیلی تعریف میکنن ازش یه خانمی سزارین موضعی بود و خیلییییییی تعریف میکرد
و برای بار دوم اومده بود پیشش
منم خیلی راضیم شنیدم دستمزد جدا نمیگیره من میخوام بیمارستان بهمن برم
ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
بچه ها تو رو خدا اگه شما هم اطلاع کاملی از دکتر نسرین زارع پور دارید اینجا بزارید آخه من برای سال آینده میخوام اقدام به بارداری کنم و برای هفته آینده برای اولین بار میخوام برم مطبش که تحت نظر ایشون باشم و اگه خدا بخواد زیر نظر ایشون اقدام به بارداری کنم.
من تا به حال به طور دوره ای تحت نظر دکتر زنان نبودم
سلام دستدوزک های نمدی آماده پذیرش سفارشات شما شامل : انواع آویزهای اسم حلقه های نمدی تزیینات مناسب سیمونی و جهیزیه آشپزخانه و پزیرایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
من چندین بارکه مطب ایشان رفته بودم مریض هایی را دیدم که داخل مطب ایوای میکردند بهتره خودتون از مطب ب ...

ایوای چیه؟

یعنی ناراحت بودن؟

خدایا آرامشی عطا کن تا بتونم بپذیرم همه ناملایمتی های بندگانت را

عزیزم من خواهرم تحت نظر ایشون بوده برای زایمانش و خدا رو شکر خیلی راحت سپری کرد این دورانو. الانم بچه دومشو بارداره اما تو این اوضاع کرونا نمیذاریم بره مطب. برای همین از سامانه مشاوره آنلاین https://mavarateb.com/doctor/دکتر-نسرین-زارع-پور با خانم دکتر در ارتباطه. یکی دو بارشو من بودم خیلی جالب بود. به نظرم برای همه متخصصای زنان نیاه همچین چیزی