2733
2734
نی نیه من دو هفته دیگه به دنیا میاد من و همسرم هنوز نتونستیم اسمی واسش انتخاب کنیم البته هر دومون دو اسم متفاوت در نظر داریم ولی هنوز قطعی نشده میشه کمکم کنید و نظرتونو در مورد این دو اسم که کدوم قشنگتر و بهتره رو بگید؟ ممنون میشمممممممممممممممم
من اسم آرشام رو دوست دارم که معنیش میشه قدرتمند و نام پدربزرگ داریوش کبیر بوده
همسرم اسم سام و سامیار رو دوست داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم آرشام رو بیشتر دوست دارم .. دختر خاله من بچش 7 روزشه اسمشو گذاشته سامیار هر کی شنیده خوشش نیومده !!! البته سلیقه ها متفاوته و من به شخصه از سامیار خوشم نمی یاد یاد سامیار کاشان میافتم که خوردو سازیه!!!! ضمنا معنیش هم تا اونجا که سرچ کردم یعنی محافظ آتش !!!!!!!!!
همش قشنگه اما خوبیه آرشام اینه که مختصر نمی شهع. سام و سامیارو سامی صدا میکنن. در ضمن آرشام کمتره
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام مامان بعد از این. بنظر من و مامانم سامیار خیلی مردانه تر و جذابتره. در ضمن اول اسم آرشام در زبان آلمانی معنی خوبی نداره. اگه باورت نمیشه یه سر به google translate بزن و معنی arsch را از زبان german به persian چک کن :)
2706