2737
2734
سلام. باران من تشنج شد.بخاطر همین اسهال و استفراغ جدید. الان دکتر براش فنوباربیتال تجویز کرده.. می خوام می دونم کسی میدونه حدودا چند مدت باید این دارو بخوره؟ شبها راس ساعت 2 بیدار میشه گریه میکنه من واقعا نمیدونم دل درد داره, گرسنشه, عوارض داروست. خواهش میکنم به این مامان غمگین کمک کنید.
مامان باران جان . پسر من هم در 11 ماهگی بخاطر تب بالا دچار تشنج شد ولی دکتر هیچ دارویی نداد و هیچ مشکلی هم نداره الان . سی تی اسکن و یا چیز دیگه ای انجام دادند ؟ شاید به بیماری خاصی مشکوک شدند . مثل خدایی نکرده صرع . وگرنه دارو برای چی داده ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فنوباربیتال مال زردی هست
میشه بگی علائم تشنج چی هست
بچه میلرزه؟
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
2728
خوب مامان باران جان شاید بههمون دلیله که این دارو رو داده . و احتمالا موقتی هست . تا اونجایی که من می دونم این دارو ضد تشنجه . انشالله زود زود خوب میشه کوچولوت . میدونم چی کشیدی اون لحظه . من که دیوونه شده بودم تازه مال من تو مسافرت و شهر غریب بود . خدا همه نی نی ها رو حفظ کنه