2733
2734
عنوان

شنبه عیده ها

774 بازدید | 71 پست

خانومایی که مقلد آقای سیستانی هستن باید فردا هم روزه بگیرنا در جریان باشید منم تازه فهمیدم

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

فطریه ها و صدقاتتون هم میتونین برای آزادی این محیط بان بدین که زودتر برگرده پیش خانوادش.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

تو سایتش نوشته با چشم غیر مسلح دیده نشده

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

مگه هر کسی نباید تابع افق کشورش باشه ؟اقای سیستانی که عراق هستن.اگه عراق دیده نشده ایران که شده.

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2740

یعنی هر سال این 

موضوع هس که 

یکسری میگن عید یک سری 

میگن نه 

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  
مگه هر کسی نباید تابع افق کشورش باشه ؟اقای سیستانی که عراق هستن.اگه عراق دیده نشده ایران که شده.

نمیدونم باید چیکار کنم

بله عزیزم سحریمونم خوردیم

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       

باید حاکم شرع کشورتون بگه اگه به فرض هم عید نباشه کفاره ش رو باید دولت بده 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
اگر فردا نگیرم چی میشه اخه فقط من تو خوته سیستانی ام‌😐

تو خونه ماهم فقط منم....اونش چیزی نیس نمیدونم باید بگیرم یا نه 

2706