2733
2734
عنوان

دل درد شبیه قاعدگی و بهترین زمان تست بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 263253 بازدید | 82 پست
سلام. پارسال بارداری پوچ داشتم و در نتیجه بعد از 2ماه و نیم درد وحشناک زیر شکم و خونریزی و بی حالی شدید کورتاژ کردم. الان دوباره اقدام کردم. حالا هم 28 روز از پریم می گذره. 3 روز پیش تست لایف رو امتحان کردم و مثبت بود. کسی تا به حال تست لایف استفاده کرده ؟ نمی دونم بهش اعتماد کنم یا نه؟ من خیلی می ترسم دوباره مثل پارسال بشم. دلم هم خیلی بچه میخواد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خانوما . میشه به من کمک کنید . من 8 روزه پریودم عقب افتاده . قبلا سابقه داشتم ولی چند ماه اخیر منظم بود. دلم میخواد مامان بشم . روز 5 بتا دادم 0.1 شد . ولی هنوز پریود نشدم . زیر دلم تیر میکشه. کمر درد دارم. سینه هام هم تیر میکشه . در ضمن روز 6 یا 7 بعد از نزدیکی یه کوچولو لخته خون دیدم فکر کردم پریود شدم ولی بعدش خبری نبود . به نظرتون دوباره ازمایش بدم یا امیدی نیست؟؟؟؟
2738
بچه ها آز منم مثبت شد .فقط بتام خیلی بالا نیست . از 25 به بالا مثبت هست که من 27.80 شدم . خیلی پایینه ؟
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2706