2733
2734

سلام

دیدین بعضی آدما هرچی بهشون خوبی کنی یا کاری انجام بدی ولی یه بار اگه کم بزاری فقط همونو میبینن و میکوبن تو سرت... 

با اینا باید چطور رفتار کرد؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

انسان ذاتا همین طوریه. 

شما دیکته هم که بنویسی کسی برای درستا تشویقت نمی کنه. از غلط ها نمره کم می کنن.

پس بهتره توقعمون رو از آدما کم کنیم تا کمتر آسیب ببینیم. در عوض خودمون رو انقدر بالا ببریم که نیازی به قدردانی کسی نداشته باشیم. مثلا اگر شوهرمون قدرنشناسی کرد یه کار دیگه داشته باشیم جایگزین کنیم که فکرمون مشغول رفتار حضرت آقا نباشه.

یه راهشم اینه که قبل از شروع زندگی مطمئن بشیم که طرفمون آدم فهمیده و قدرشناسیه.

و یا اینکه خیلی خیلی صبور باشیم و قدردانی رو بهش یاد بدیم. به مرور و خیلی زیرپوستی.

دارم نمونشو

امشب بعداز سه سال زندگی با دارایی و تداریش و مشکل ناباروریش میگه تو هبچ کاری هیچ محبتی در حق من نکردی عمیشه حرف حرفه خودت بود

«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ»
چقدررررررررر اینجور تاپیکا زیاده!گله مندی از شوهر.ناراحت کنندس.واقعا نمی‌دونم چطور با چنین مردی باید ...

عزیزم وقتی نشستیم توی چهاردیواری خونه و تمام هستی مون شوهر و بچه است، باید منتظر همچین برخوردهایی باشیم. شوهری که بدونه قدرشناس باشه یا نه، زنش همینطور سر به زیر و مظلوم نشسته چشم به در دوخته که حضرت آقا تشریف بیاره، معلومه که به خودش زحمت نمی ده از زنش تشکر کنه.

خب یعنی چی باید چیکار کنه؟؟؟ 

بالا نوشتم:

انسان ذاتا همین طوریه. 

شما دیکته هم که بنویسی کسی برای درستا تشویقت نمی کنه. از غلط ها نمره کم می کنن.

پس بهتره توقعمون رو از آدما کم کنیم تا کمتر آسیب ببینیم. در عوض خودمون رو انقدر بالا ببریم که نیازی به قدردانی کسی نداشته باشیم. مثلا اگر شوهرمون قدرنشناسی کرد یه کار دیگه داشته باشیم جایگزین کنیم که فکرمون مشغول رفتار حضرت آقا نباشه.

یه راهشم اینه که قبل از شروع زندگی مطمئن بشیم که طرفمون آدم فهمیده و قدرشناسیه.

و یا اینکه خیلی خیلی صبور باشیم و قدردانی رو بهش یاد بدیم. به مرور و خیلی زیرپوستی.