2733
2734
عنوان

بعد از سزارین کمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 2140 بازدید | 30 پست
عزیزم ویروسه جدیده اسهال استفراغ  یه دکتر دیگه برو

اسهال نیستم

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شاید مسمومیت بارداری باشه که بعد از زایمان هم امکان داره اتفاق بیفته، حتما پیش یه دکتر خوب برو ...

دکتر زنان ؟ 

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی
وای منم بعد دخترم تا سه چهار ماه اینجوری بودم و هیچی هم اثر نمیکرد یکدفعه خوب شدم.به خدا از معده درد ...

نفهمیدی چرا اینجوری شدی؟ خوش خوب شد؟

2731
ماله من درد نداشت سفتم نبود ولی ازمایش دادم گفتنن که عفونت کرده مال من شیش روز بعد از زایمان بود

یعنی هیچ علایمی نداشتی؟

نفهمیدی چرا اینجوری شدی؟ خوش خوب شد؟

نه اصلا نفهمیدیم چی بود.خودشم خوب شد

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ماله من درد نداشت سفتم نبود ولی ازمایش دادم گفتنن که عفونت کرده مال من شیش روز بعد از زایمان بود

چ ازمایشی دادی؟

دکتر زنان ؟ 

بله گلم پیش یک دکتر خوب برو،علائم رو دقیق بگو و بگو که قرص و آمپول اثر نمیکنه، اگر نیازه آزمایشی بدی که مشخص بشه مسمومیت نیست ازش بخواه و کوتاهی نکن، خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

دل را قرار نیست مگر در کنار تو💖

عزیزم من خودم دو ماه بالا میاوردم بدون دلیل ، انواع دکترهارو رفتم کاری نتونستن بکنن حتی تو بیمارستان خصوصی گوارش ، انواع قرص معده و تهوع و ... خوردم ولی اثر نکرد از بس سرم زده بودن دیگه جا نبود سرم تازه بزنن کلا کبود بودم ، بعد از کلی دوندگی و مرخصی تحصیلی و خونه نشین شدنه ، یه دکتری بهم گفت از استرسه هیچ دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه و بهم گفت یه قرص بی خطر هستش که حتی ما به باردارها هم میدیم از بس بی خطره اسمشم آسنترا 100 میلی بود 

من این قرصو خوردم خوب خوب شدم یه بسته تموم نشده ، در ضمن روزی دو لیوان نبات داغ هم میخوردم که معدم سردیش نشده باشه یهو 

هیشکی به اندازه من نمیدونه چه عذابیه این حالت تهوع

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘
بله گلم پیش یک دکتر خوب برو،علائم رو دقیق بگو و بگو که قرص و آمپول اثر نمیکنه، اگر نیازه آزمایشی بدی ...

شنبه وقت دکتر دارم برای کشیدن بخیه هام. بهش میگم ببینم چی میگه

عزیزم من خودم دو ماه بالا میاوردم بدون دلیل ، انواع دکترهارو رفتم کاری نتونستن بکنن حتی تو بیمارستان ...

وای خیلی بده واقعا خسته شدم مرسی که گفتی. اون قرص رو امتحان میکنم خداکنه جواب بده

وای خیلی بده واقعا خسته شدم مرسی که گفتی. اون قرص رو امتحان میکنم خداکنه جواب بده

قرص اینطوریه که یهو نباید درسته بخوری ، چون باید بدنت بهش عادت کنه 

اول یه قرصو به جهار قسمت تقسیم کن ، هر قسمتشو یه روز بخور سر یه ساعت مشخص ، چهار روز که یک چهارم خوردی تموم شد چهار روز هم نصف قرص بخور ، چهار روز دوم هم که تموم شد دیگه شروع کن قرص کامل بخور 

ترک کردنشم همینطوریه یعنی یهو زمین نذار کم کم ترکش کن 

درضمن گرمی هم بخور احتمال داره معده ات زیادی سردیش شده ، کاچی و نبات داغ ،چایی دارچين هم بخور اینا همه گرمی ان

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘