2737
2734
عنوان

خانمها تورو خدا کمکم کنید

888 بازدید | 8 پست
سلام
تو تاپیکهای قبلی براتون نوشتم که دخترم شیرخشک و چیزای شیرین دوست نداره خودم هم شیرم خیلی خیلی کم شده (10 سیسی در هر

وعده شیر دارم ) برای همین می خواستم شیرخشکی که شیرین نباشه و طعم خاصی هم نداشته باشه بهم معرفی کنید خواهش میکنم اگر

برایتان امکان داره با داروخانه های شهرتان تماس بگیرد و برایم سوال کنید چون من چابهار زندگی می کنم و اینجا جواب درستی نمی دهند یعنی

سردر نمی آورند که بخواهند جواب بدهند
عزیزم دختر من نان میخورد و یه بار که شکمش شل شد یه مقدار و کلا هم چند باری در روز کار میکرد از دکتر خواستم چیزی بده که بهتر تو معده اش بمونه بهش AL110داده الان 2ماه و نیمه دارم اینو میدم و راضیم ابن شیر فاقد فروکتوز و ساکارز هست واسه همین خیلی شیرینیش کمه فقد امیدوارم نینیت یبوست نداشته باشه چون تشدیدش میکنه ضمنا شیرخاص یا عجیب و غریبی هم نیست مال کارخانه نستله ایرانه همون کارخانه ای که نان رو تولید میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم با هومانا موافقم ولی پیشنهاد میکنم که شیرت رو زیاد کنی اینطوری خیلی بهتره یه سری چیزهایی رو که بخوری تاثیر میذاره روی شیر برای هرکسی یه چیزی بیشتر افاقه میکنه اول از همه مایعات خیلی زیاد بخور مثلا 12 لیوان آب رو هروز بخور ، آبمیوه بخور ماهی شیر رو زیاد میکنه ماء الشعیر رو امتحان کن حرف نداره ، آب آناناس، کنجد بینظیره مطمئن باش اینارو امتحان کنی شیرت رو از اینی که هست بیشتر میکنه
& نوشین (مامان بردیا)&
2740