2733
2734
عنوان

حسود نيستم ولي منم ادمم

615 بازدید | 31 پست

هرروز يكيروميبينم داره ميگه ميخوايم بريم مسافرت منو همسرم ٤ونيم ساله از نامزدي و عروسيمون ميگذره٢باررفتيم مسافرت يبار شهرستان مامانمينا رفتيم عروسي يبارم ٢روزه رفتيم با اشتاهاشون شمال دلم مسافرت و تفريح ميخواد شوهرم ن اهل مسافرته نه تفريح هيچييي داغون شدم😞😞.  همش ازش درخواست ميكنم ميگه باشه ولي،...نمياد

تو هم طلاق بگير

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

چرااا دليلش چيهههه

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ما هم همینجوریم شوهرم اهلش هست پلی پول آنچنانی نداریم برا مسافرت

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من

منم خیلی دلم میخواد همسرمم اهل مسافرته ولی وضع مالیمون داغون شده این چند وقت هرچی هم جمع کرده بودیم خرج شد چون همسرم بیکار شد و مجبورشدیم خرجشون کنیم منم یه وقتایی به جاریم حسودیم میشه که سالی دوبار میرن سفر خارج و داخل ایرانم هر فصل یه جا هستن 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]

اگه شرایط مالیشو دارید خیلی جدی بهش بگو من دلم گرفته چند وقته و حوصلم سر میره بریم چند روز مسافرت یه آب و هوایی عوض کنیم

من شوهرم برعکسه همش میگه بریم سفر ولی پولش نیس😞😀

آنکه با زندگی میسازد،زندگی را میبازد.با زندگی نساز، زندگی را بساز✌😊
2706