2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو سبک رمانای سیمین دانشور میپسندم. میشه به منم معرفی کنید؟
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2742
عشقی عاطفی می خوای می گل قشنگه. برا جونوای 18-20 جالبه.
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من خودم سبک مودب پور و اینا نمی پسندم البته چون تو محل کارم مسوول کتابخونه هم هستم تقریبا همه چی رو که بخرم خودم هم می خونم . کتابهای ایرانی که به نظر من رده بالاتر از اینی که گفته شد هست کتابهای مهناز سید جواد جواهری هست مثلا معشوقه آخر قشنگه . عشق در سالهای مشروطه خوبه .
برای کسی که تو سبک سیمین دانشور می پسنده حتما کتابهای زویا پیرزاد رو هم دوست خواهد داشت خیلی زیبا هستن مثل عادت می کنیم ، چراغ ها را من خاموش می کنم و سه کتاب
خارجی هم اگه دوست دارین بگم
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .
2740
من روزهای زندگی سیمین دانشور و سووشون اونو خیلی دوست داشتم.
2706