2733
2734
عنوان

حال این روزهای من

498 بازدید | 53 پست

دخترم 39 روزشه و پسرم 25 ماه اس ، دست تنها واقعا سخته ولی شیرینیهای خودش رو هم داره الان بصورت مشترک روی پام هستن و دارن میخوابن😂😂😂😂 دخترم هم کولیک و ریفلاکس داره و مدام گریه میکنه واسه مون دعا کنید این دوران سخت رو زودی سپری کنیم

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جااانم دقیقا حالتو میفهمم پسرم بیست ماهش بود داداشش اومد  سخت بود ولی چقد دلتنگ اون روزام

عزیزم خدا واستون نگهشون داره اره واقعا سخته ولی قطعا منم یه روز دلم واسه همین روزهای سخت تنگ میشه

2731

عزیزم ای جان....من خیلی متدرتنبلی ام...اللن روحیه گرفتم...خداحفظشون کنه..افرین بهت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
عزیزم خدا واستون نگهشون داره اره واقعا سخته ولی قطعا منم یه روز دلم واسه همین روزهای سخت تنگ میشه

خدا کوچولوها ی شمارم حفظ کنه 

ولی ی چیزی بگم کل چهار ستون بدنت بلرزه 😅😅الان روزای خوبته تازه 😆😆

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2738
خدا کوچولوها ی شمارم حفظ کنه  ولی ی چیزی بگم کل چهار ستون بدنت بلرزه 😅😅الان روزای خوبته تازه ...

خخخخ شوخی میکنی من امیدوارم از دو سه ماه دیگه اوضاعمون بهتر بشه؟😂😂😂😂

خخخخ شوخی میکنی من امیدوارم از دو سه ماه دیگه اوضاعمون بهتر بشه؟😂😂😂😂

نه تا کوچیکه دوسالش بشه شرایطت سخته 

الان کوچیکه کاری نداره فقط شیر میخور که و میخوابه 

بعد کم کم اونم میفته ب شیطنت 

حالا هم باید حواست ب بچه ها باشه هم برا عر کدوم حدا فرنی و غذا بذاری 

😂😂اینا ی کمشه 

ولی بزرگ شن ی نفسی میکشی 

من الان بزرگه چهارسالو خورده و کوچیکه دوسالو خورده آیه 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
عزیزم ای جان....من خیلی متدرتنبلی ام...اللن روحیه گرفتم...خداحفظشون کنه..افرین بهت

مرسی عزیزم ،مامان تنبل نداریم بذار کوچولوت بیاد خود بخود زرنگ و سریع میشی. من الان یک ساعته خونه رو جمع و جور میکنم ظرف کثیف میشورم غذام درست میکنم در همون حین کارهای پسرمم میکنم😅😅😅😅

نه تا کوچیکه دوسالش بشه شرایطت سخته  الان کوچیکه کاری نداره فقط شیر میخور که و میخوابه  ...

وای وای راست میگی به غذا خور شدنش فکر نمیکردم😢😢😢😢

2706