موضوع بحث

علائم جنین دختر و پسر؟

12:59 47
موضوع بحث: علائم جنین دختر و پسر؟
سلام خانم ها ی عزیز اطلاعاتی دارین که بشه قبل از سونو حدس زد جنین دختره یا پسر ؟ منظورم علائم ظاهری مادر و نوع ویار هست
مهسا جون وقتی من باردار بودم هر کس من رو میدید میگفت بچه ات پسره.اما چی شد دختررررررررررررررررر.هورا.
ببخشید ممکنه زمانی که شما دوستان لطف میکنید و جواب میدین ومن نباشم ولی پیشاپیش از جواب هاتون ممنونم. شاید به این توضیحات نیاز داشته باشین. خیلی گر میگیرم . تازه وارد سه ماه شدم . حالت گر گرفتگی دارم. هاله اطراف سینه ام تقریبا تیره شده. خیلی بی اشتها هستم وفشارم هم پایینه . علاقه زیادی به دوغ و ماست ترش دارم. از برنج خیلی بدم میاد. بوی مرغ رو نمی تونم تهمل کنم . ولی با این همه تا حالا حالت تهوع شدید که منجر به بالا آوردن بشه نداشتم .
دختر پسرش برام زیاد مهم نیست فقط دلم میخواد بیشتر وسایل نی نی رو قبل اینکه خیلی سنگین بشم بخرم . چون کارمندم نمیتونم زیاد بیرون برم . اینم بگم خیلی احساس خستگی و خواب آلودگی دارم
دختره . حاضرم شرط ببندم
منم این علایم رو داشتم و نی نیم پسر شد.......
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

مهسا جون منم حالتهام تقریبا مثل تو بود و نی نی گلم دختر شده ولی هرکس منو میدید میگفت بچم پسره اخه خداروشکر قیافم بهتر شده برعکس همه که میگن سردختر زشت میشی
تازه فکر کن وقتی گفتم بچم دختره همه تعجب کردند اخه همه منتظر پسر بودن.
منم دقیقا خیلی میخوابیدم الان هم همینطور مامانم میگفت دختره چون تنبل شده بودم
ممنونم که جواب میدین با توجه به تجربیات دوستان فکر کنم باید تا انجام سونو صبر کنم. خدا کنه سالم باشه واقعا دختر و پسرش فرق نداره
بهترین علامت عدد بتاست..............اگه عدد بتا بعد از پری بالا باشه دختر........اگه حدود 100 یا 200 باشه پسر.....................علامت بعدی ضربان قلب بچه هست که خیلی واقعیت داره......بالای 140 دختر..........پایین 140 پسر
بتام بعد 5 یا 6 روز تاخیر 749 بود
منم عاشق چیزهای شور و ترش بودم. با اینکه همه بهم میگفتن بچت پسره. اما خوشبختانه دختر شد. یه دختر جیگرطلا.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
ضربان قلب نی نی های من همیشه بالای 160 بوده. ولی هر دو تاش پسر بودن! در نتیجه هیچ ربطی به ضربان نداره!

در ضمن من هم عاشق چیزای ترش و شور بودم ولی جفتش پسر شد!
در نتیجه هیچ کدوم از این علائم در مورد همه یکسان نیست. 1 ماه دیگه صبر کن برو سونو میفهمی دختره یا پسر!

ضربان قبل از 12 هفتگی مهمه بهاره جون................بعد از اون هم پسر هم دختر ضربانشون تقریبا یکیه............با توجه به عدد بتا احتمال داره پسر باشه
من هفته 25 بارداری هستم و نی نی پسر طلاس
شیرینی دوست داشتم
بتا یک هفته یعد تاخیر 1400 بود
ضربان قلب 151 توی هفته 7
تنبل شده بودم
تا هفته 18 تهوع ویار داشتم
از ماهی و مرغ و نیگو متنفر یودم..... کلا خیلی بدغذا شده بودم
شکمم تیزه و از هفته 9 جلو اومد.... اصلا پهلو ندارم
سینه هام تغییری نداره خیلی
Lilypie Maternity tickers
سلام خانمی من الان هفته اخر هستم اوایل فقط بو خیلی اذیتم می کرد ولی خوابم خوب بود همه می گفتن بچه پسره ولی نی نی دختره ( جیگر مامان ) اصلا پهلو ندارم زشتم نشدم تقریبا اصلا تغییر نکردم
علایمتون مثل خواهرمه اون بچه اش پسر بود
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...
شاید این مطلب کمک کنه
جنسیت نوزادتان را حدس بزنید
چه چیز جالب تر و مفرح تر از حدس زدن جنسیت نوزادی است که هنوز به دنیا نیامده است ؟ همه دوست دارند دستی در این کار داشته باشند . پس تعجب نکنید اگر یک وقت کسی را که نمی شناخته اید در سوپر مارکت جلو بیاید و بخواهد جنسیت فرزندتان را حدس بزند . برای سالیان سال ، افراد بر حسب متدهایی که در طول زمان به طور تجربی کسب کرده بودند ، جنسیت نوزادان را در شکم مادر پیش بینی می کردند . هرچند که این داستان ها تا حد زیادی از واقعیت دور بوده اند ، اما برای سرگرمی جالب است .

پسر است اگر :

اوایل حاملگی اول صبح حالت تهوع نداشته اید .
ضربان قلب نوزاد کمتر از 140 در دقیقه است .
در قسمت شکم چاق می شوید .
شکمتان مثل یک توپ بسکتبال می شود .
نوک سینه هایتان به طور قابل ملاحظه ای تیره تر می شود .
به غذاهای ترش و شور علاقه مند می شوید .
به پروتئین - گوشت و پنیر - علاقه مند می شوید .
پاهایتان سردتر از دوران قبل از حاملگی خواهد شد .
موی روی پاهایتان سریعتر رشد می کند .
دستهایتان خیلی خشک می شود .
پدر بچه هم همراه با شما شروع به چاق شدن می کند .
حاملگی برایتان بسیار خوشایند است .
رنگ ادرارتان زرد روشن خواهد شد .
بینی تان بزرگ تر خواهد شد .
حلق? ازدواجتان را با نخ روی شکمتان آویزان نگاه دارید ، دایره دایره می چرخد .
سردرد خواهید داشت .
سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید ، عدد زوج به دست می آید .

دختر است اگر :

اوایل حاملگی اول صبح حالت تهوع خواهید داشت .
ضربان قلب نوزاد حداقل 140 در دقیقه است .
در قسمت های ران و باسن چاق می شوید .
سین? سمت چپتان بزرگتر از سمت راستی می شود .
موهایتان هایلایت قرمز می گیرد .
شکمتان شکل هندوانه می شود .
به غذاهای شیرین علاقه مند می شوید .
به میوه جات علاقه مند می شوید .
به آب پرتقال علاقه مند می شوید .
در دوران حاملگی نسبت به حالت عادی حال خوبی ندارید .
در دوران حاملگی بداخلاق و ترشرو می شوید .
صورتتان از همیشه بیشتر جوش می زند .
ته ماند? نان را نمی خورید .
سینه هایتان طراوت خاصی می گیرد .
رنگ ادرارتان زرد تیره می شود .
اگر حلق? ازدواجتان را با نخ روی شکمتان آویزان نگاه دارید ، به اطراف خواهد چرخید .
سنتان را موقع حاملگی با عدد ماهی که در آن حامله شدید را جمع کنید ، عدد فرد به دست می آید .
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم میکند...آبی آسمان که میبینم و میدانم که نیست و خدا که نمیبینم ولی میدانم که هست...
ارسال پاسخ و نظر شما