2410
2553
سلام به همه
من هفته 15 هستم
تو سونو طول سرویکس را 7/30 نشون داد. ولی بقیه چیزا رو براه بود. فکر کنم مرزیه. پس فردا باید برم دکتر و خیلی نگرانم
شما تجربه ای دارین؟
من هفته 21 طول سرویکس 40 بود. گفتن خوبه. مال شمافکر کنم کم باشه. البته تو هفته شما نمیدونم! اصلا نمیدونم فرقی میکنه چه هفته ای باشی!

یا استراحت میدن یا عمل سرکلاژ میکنن

به هر حال علاج داره

باید از دکتر بپرسی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی
ظاهرا هرچی هفته بالاتر میره طول سرویکس کوتاهتر میشه
تو سایتای خارج از ایران زیر 25 را غیر طبیعی میگن ولی ایرانیها ظاهرا بیشتر محکم کاری می کنن

بهشاد جان شما بعدش استراحت مطلق بودی؟ با بی حسی هم میشه عمل کرد؟
2456
سلام
2 تا سوال داشتم....
من رحمم 2 شاخ هست و اینو تو عکس رنگی قبل از بارداری فهمیدم...

1-میخوام بدونم اونایی که این وضعیت رو دارن حتما سرکلاژ میشن؟ یا ممکنه که نیاز نباشه؟؟

2-طول مدت استراحت بعد از عمل به طور نرمال چه قدره؟؟ آخه من سر کار میرم و نمیتونم خیلی مرخصی بگیرم....
2714
سلام عسل جون
مامانای این سایت میگن حتما سرکلاژ باید شد ولی همش به نظر متخصص برمیگرده
یکی از دوستای من سرکلاژ کرد یکی دو هفته استراحت کرد بعدش تا ماه آخر سر کار رفت و رانندگی کرد
بهشاد جون هم تو همین تاپیک گفت حتی مسافرت رفته
اصلا فکر کنم فلسفه سرکلاژ همینه که نخوای استراحت مطلق بشی!