2737
2734
سلام من چند کیلو توت خشک گرفتم ولی نمیدونم چطوری می تونم توت خشک را نکه دارم تا جوجو نشه آخه سری قبل ببعد از یک هفته پر از جوجو و کم شدن خواهشا کمک
بزار تو یخچال ده سالم بمونه هیچیش نمیشه.
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
من تو فریزر میزارم تا یک سال هم میمونه فقط هر وقت میخوای بخوری از شب قبل بیرون بزار من زمستون میزارم کنار شوفاژ نیم ساعته نرم میشه. خواهر شوهرم تو حلب روغن نگه میداره درشو محکم میبنده جای خنک میزاره اونجوری هم خوب میمونه
یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تو یخچال و فریزر نگه میدارم، اگه کم باشه و بدونم تند تند مصرف میشه میذارم تو یخچال وگرنه تو فریزره
مرا در آغوشت بفشار.... بگذار دل ضعفه بگیرم.... از این همه عاشقانه های محکمِ تو...
2728