2733
2739
دیروز سیزده مون که به گند کشید زنیکه وحشی
الانم خودش سر خود ورداشته برا فردا ظهر من مهمون دعوت کرده ... خود نکبتش دخترش و خواهراشو
یه لشگرند حالا حساب کنید که من امشب کلی مهمون دارم

قاطی کردم بخدا
کارمند هم هستم شنبه با یه بار سنگین خستگی میرم سرکار
خدا لعنت کنه این زنیکه عقده ای میمونو

من که قاطی کردم واسه شوهره و گفتم من براشون غذا درست نمیکنم خودت از بیرون غذا بگیر
به من هیچ ربطی نداره
به شوهره میگم کدوم خاله هاتند ؟ همشونند؟
میگه نمیدونم مامان گفته با خاله ها
گفتم خوب میپرسیدید بفرمایند برا من چند تا خاله دعوت کردند خبرشون؟
شوهرم از اون زنیکه احمق تره منم لج کردم و گفتم غذا درست نمیکنم

وای بخدا نمیدونید چقدر عصبانی ام که با یه به بچه کوچیک انقدر اینا بیشعورند
بخدا همیشه هم میزارند ساعت یک و دو میان که سر غذا برسند هیچ وقت هم هیچ کمکی نمیکنند هیچ

از همشون متنفرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعضی از فک و فامیل محترم ما هم گذاشتن وقتی من کلاسهام شروع شد بیان عید دیدنی شام و ناهار

خودمم باردارم سخته برام

و میدونم به عمد این کار و میکنن
مرا حبس کن در آغوشت، من, برای حصار بازوان تو، مجرم ترین زندانی ام ...!!
غذای امشب رو زیاد بدرست
باقی مونده اش رو بزار واسه فردا
"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...
2740
لااقل معلوم باشه چند نفره میان تکلیفت مشخص میشه

سالادت و از امروز آماده کن سلفون بکش بذار تو یخچال. اگه حال داشتی خورشتتو هم درست کن که فردا فقط گرمش کنی کارت زیاد نباشه
مرا حبس کن در آغوشت، من, برای حصار بازوان تو، مجرم ترین زندانی ام ...!!
یکم مهمون نوازتر عیب نداره..اونا قدیمین ..مثل قدیما رفتار کردن..یه کاری کن بهشون خوش بگذره..مهمون حبیب خداست...مدام هم همینو تکرار کن..ولی آخرش با احترام فقط به مادر شوهرت بگو من دوست دارم ولی خیلی سختمه که با یه بچه کوچیک پذیرایی کنم بگو من مثل شما زرنگ نیستم..با محبت رفتار کن بذار بدتو نخوان ..حتی اگه با دشمنی مهمون برات دعوت کرده باشه تو محبت کن.
آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
اتفاقا من هم میدونم این یه دسیسه است ادامه دیروزشونه

من سال به سال خونه خاله های عتیقه اش نمیرم دقیقا همون عتیقه های که دیروز تو سیزده بودند میخوان بیان

مادرشوهر من بدون پسرش هیچ جا نمیره ولی اون شهرستانه و نیستش ولی قرار گذاشتند این معنیش فقط دسیسه است
درکت میکنم خانومی منم این چند روزه از دست مادر وپدر همسرم به شدت دلخورم مثلا مارو بردن مسافرت اعصاب منو بچمو خورد کردن برگشتیم دیرو کلی گریه کردم کاش نرفته بودم به همسرم گفتم تا یه سال دیگه نمیخوام ببینمشون