2733
2739
عنوان

دکتر مریم ربیعی بهتره یا موید محسنی

8421 بازدید | 11 پست
سلام دوستان من میخوام بیمارستان مصطفی خمینی زایمان کنم ولی نمی دونم پیش چه دکتری برم
اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا کمکم کنه
همچنین آدرس و تلفن مطب این 2تا دکتر رو هم میخوام
مرسییییییییی
بوسسسسس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی پریسا جون
آخه من خونه مامان اینا آریا شهره و مطب دکتر محسنی گیشاست و نزدیکتره نسبت به مطب دکر ربیعی...
ولی ممنون که بهم اطلاع دادی آخه اخلاق دکتر خیلی مهمه
دکتر ربیعی توی بیمارستانهای حضرت زینب و مصطفی خمینی میاد. مصطفی خمینی فقط یک شنبه ها از ساعت 10-12 حضرت زینب شنبه ها 2-4 و چهارشنبه ها 8-10 باید حضوری بری و نیم ساعت بعد از اینکه رفتی نوبتت می شه. آدرس مطبش رو ندارم. توی بیمارستان تهرانپارس هم هست که من ساعت کاریشو نمی دونم.............. من شنیدم خیلی دکتر خوب و خوش برخوردیه
البته من دکترم دکتر توکله ولی راهش خیلی دوره مطبش توی پیروزیه. سرش هم خیلی شلوغه. دکتر توکل وقعا عالیییییییه من پیش اون زایمان کردم. بچه من توی 36 هفته به دنیا اومد اینقدر خبره و کاربلد بود که بچه رو سالم نگه داشت و نذاشت توی دستگاه بره
2738
دکتر مریم ربیعی اصلا به درد نمیخوره قولش قول نیس به من گفت ۳۱ شهریور بیا برای عمل در حالی ک چند تا م ...

دقیقا همش اول میگه میام عمل میکنم بعد که میری بستری میشی میگه نمیام خیلی راحت درصورتیکه اگه از اول میگفت ادم فکر چاره بود میرفت ی جای دیگه اصلا وثت بیمار براش مهم نیست اخلاق حرفه ای دکتر خیلی مهمه

[QUOTE=41837431]من تعریف دکتر ربیعی رو زیاد شنیدم ............. شنبه هم می خوام برم پیشش بیمارستان حضرت زینب[/QUOTE

سلام ببخشید ساعت چن میشینن؟بیمه تامین اجتماعی قبول میکنن حضرت زینب؟و اینکه نمیخاد وقت بگیرم یا حضوری بیام