2703
2553
عنوان

سلام. کسی میدونه تعبیر شیر دادن در خواب چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 183403 بازدید | 68 پست
سلام

منم چند روز پیش خواب دیدم دارم به دوتا پسر شیر می دم که شوهرم می گه بچه های خودمون هستند. حس جالبی بود

یعنی تعبیرش چیه ؟؟؟
وقتی زندگی با تو نمی سازه، تو با زندگی بساز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم خواب میدیدم به دوتا بچه که دوقلو بودن و بچه های خودم نبودن شیر میدادم. من خیلی وقته منتظرم......
میدونم تعبیرش خیلی خوبه.......
چون هم تعبیر دوقلو خوبه و هم شیر دادن....
خدایا شکرت....
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2456
سلام بچه ها ولی من دیشب تو خواب دیدم دارم به بچه شیر میدم ولی سر سینه ام سه تاست . یعنی چی البته باردار هستم یه ماهه از امروز هم دل درد خیلی بدی دارم فردا میرم سونو واژینال .خدا کنه مشکلی نداشته باشم
2714
من سه ساله اقدامم امروز صبح جمعه ای. شوهرم داشت میرفت کوه بلند شدم نگاه اش کردم تو دلم گفتم خدا کی این پدر میشه بعداش خوابیدمو خواب دیدم به پسر یا دختر خودم شیر میدم با دو سینه ام خیلی حس قشنگی بود انگاری واقعی بود
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا

سلام منم شش ساله منتظرم خدا بهم بچه بده.دیشب همین خوابو دیدم حس قشنگی بود وقتی شیر منو میخورد.کاش اوناییکه این خوابودیدن بیان بگن باردار شدن؟تعبیرش چیه؟

هیچ وقت از رسیدن به هدفت نا امید نشو💪غیر ممکن وجود نداره💪مگر اینکه اون چیز به ضرر تو باشه. در این زمان هست که خدا به تو اجازه ی رسیدن به هدفت رو نمی ده👌👍

سلام منم دیشب خواب دیدم ازهردوسینه م به برادرزاده م که شیر خشک می خوره شیر میدادم وسیرش کردم کسی اینجا خوابش تعبیر شده بیاد بگه .. 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔

سلام دوستان من خواب دیدم دارم به بچم که پسر بود شیر میدم و چندبار هم بهش دادم بعد از سینه ام شیر میریخت نمیدونید تعبیرش چیه لطفا هرکس میدونه بگه من بچه ندارم

2706