2737
2734
الان 2 هفته هست بردم دکتر داروداده هرر بار داروها عوض شده نمیدونم ببرم دکتر ریه را ببینه دکتر اطفالش میگفت مال آلودگی هستش خیلی از بچه ها سرفه های وحشتناک دچار شدند چکار کنم حالت خفگی بهش دست میده بخور سرد گذاشتم دکترر تاکید داشت بخور فقط آب باشه نه اکالیپتوس بریزی بدترر میشه خدا به فریادمون برسه با این هوا
سلام اناهیتا جون
چند وقت پیش دختر برادرم به سرفه های بدجور گرفتار شده بود و چون زن برادرم خانواده خیلی سنتی ای داره گاهی راه حلهای جالبی ارائه میدن !!!
دیدم که داخل شلغم بزرگی را در آورد (شلغم قبلا پخته شده بود) به طوری که لایه ای تقریبا نازک از اطراف شلغم باقی ماند . بعد داخلش را یک قاشق عسل ریخت و گذاشت روی بخاری حدود نیم ساعت و بعد آن عسل را که با آب شلغم مخلوط و تقریبا دم کشیده بود را داد به دخترش. و دیدم که این راه و روش خیلی در آروم کردن سینه و نرم کردن سینه بچه اثر مطلوب داشت.
راستی شنیدم که خیلی از دکترها میگن برای ریه بخور باید بخور سرد باشه که البته دستگاهش کمی گرونه.
به امید بهبودی روز افزون برای شما و خانواده گرامی
اگر کسی تو را وادار کرد با او یک فرسنگ همراه باشی ... تو دو فرسنگ همراهی اش کن. این قانون ... رازیست که برای تو ثروت و تحسین به ارمغان می آورد.
گامی دیگر بردار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اناهیتا جان سلام
راه حل رایحه خیلی عالیه برای دختر منم گفتن اما چون 4 ماهشه نمی تونم بهش بدم
بخور سرد دکترش گفت براش بزارم از وقتی گذاشتم خیلی بهتره
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2728
آناهیتا جون
بلا دوره
به نظر من یه دستگاه تصفیه هوا بخر برای اتاق بچه هات . یکم گرون هست اما برای شما که بچه هات این قدر حساسن ارزششو داره.
متوجه ی سن بچه هات نشدم اما عسل برای زیر یک سال ممنوع.
سلام اناهیتا جون من یک تجویز برات دارم نصف لیوان اب رو بجوشون بعد 1 قاشق غذا خوری کره توش بریز کمی که سرد شد کمی بهش اضافه کن 3تا 4 بار در روز بهش بده کره هنجرش رو نرم میکنه و نمیزاره سرفه بکنه وقتی شب خابید رو لباسش 1 قطره اکالیپتوس بریز .
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
دوستان اون روش شلغم رو اگه به این صورت امتحان کنید خیلی موثرتره:داخل ترب سیاه و یا اگر نبود،شلغم خام رو خالی کنید و توش کمی شکر(عسل )بریزید و بزارید بمونه تا آب بندازه بعد از مخلوطی که به دست میاد در طول رو زبخورید.
البته برای نوزاد که نمیشه اینکار رو کرد.
خانمی واسه سر من هم تو ماههای اول تولد این مشکل پیش اومد،تنها راه باز شدن راه نفسش و بهتر شدن سرفه هاش استفاده از کپسول سالبوتامول بود.
منتها باید حواست باشه چون نفس نوزاداونقدر عمیق نیست که با استفاده از دم یار از کپسول استنشاقی استفاده کنه،باید ته یک لیوان یکبار مصرف رو به اندازه دهنه کپسول ببری و موقع استفاده دهنه کپسول رو توی اون قسمت قرار بدی و لیوان رو روی دهن بچه بزاری.
ان شااله خیلی زود حالش خوب بشه عزیزم
عزیزم...بمیرم. می فهمممت...
به نظر من اصلا داروی سر خود استفاده نکن. نی نی ها بدنشون خیلی حساسه.
من پیشنهاد می کنم 1 هفته ای مرخصی بگیرید و برید مثلا قشم یا کیش که برا خودتون هم معلوم بشه که آیا واقعا از آلودگی هواست یا نه؟؟کیش و قشم رو پیشنهاد دادم چون هواش مرطوبه !
آخه ممکنه خدای ناکرده التهابی آلرژی چیزی باشه .و دکتر بندازه گردن لودگی هوا. اگه رفتین و بهتر شد که خدا رو شکر و الا اون وقت می تونی ببری پیش یه متخصص ریه.
2740
آناهیتا جون پسر نم دقیقا همینطوره . سرفههای شدید و خلط دار میکنه بخصوص موقع خواب .من هم هنوز با دوا نتیجههای نگرفتم . دکتر من هم میگه مال آلودگیه . البته امروز هوا شدیدا عالیهههههههههههههه . خدا رو شکر . پسر من 15 ماههشه
سلام عزیزم نگران نباش بعضی بچه ها حتی برای دندون در آوردنم این حالتی می شن اما دوستای خوبم اطلاعات خوبی دادن اگه دوست داشتی این کار ها رو انجام بده تا انشاا... بهتر بشه: 1. اصلاً یه مدت سعی کن بهش حساس نشی 2. اگه احساس کردی هر وقت سرما خورده خیلی کم بنفشه دم کن بهش بده 3. اگه شیر خودت رو می خوره ادویه .سیر .گوجه.بادمجان و کلاًچیزای حساسیت زا نخور 4.شلغم که دیگه محشره ولی نه برای هر سنی حواستون باشه .
دوستان ممنون که جواب دادید پوپک جون اتفاقا 2 هفته پیش جات خالی کیش بودم اینقدر هوا خوب بود فکرر میکردی تیر و مرداد هستش بچه ها هم خوب بودن نه سررشون دررد میکرد نه سرفه داشتن اما به محض آمدن به تهران 2 روز بعد شروع شد سررفه هاشونحالا دکترش گفت فرردا بیا ببینمشون
پوپک جو دکترش میگفت بخور سرد نیم ساعت بخور گرم بقیه ساعت بگذار چون بخور سرد اتاق کمی خنک میکنه من هر دورا دارررم قطرره منتول گفت بریز دو طرف رختخوابش البته رو پارچه چون لکش نمیره برای کیپ شدن بینیش مدام بخور بگذارم با قطره کلررسدیم و فین گیر بینیش بگیرم ولی طفلی زخم شده بینیش ممنون
پسر منم از این ویروسها گرفت و تا چند وقت سرفه های بدی همراهش بود.. دکتر بخور سرد رو توصیه کرد.. الان خیلی بهتره... هوا که خراب بشه دائم روشن میزارم چون هوا خشکه و غبار آلود و کثیف.. بچه ها هم حساس...
چون خنک هم هست یه حس خوبی داره.. انگار هوای تازه و تمیز داری نفس میکشی