منم چند روز پیش عکس رنگی انداختم به دکتر نشون ندادم ولی ظاهرا مشکلی ندارم شما بعد از چند وقت اقدام کردین وباردار شدین؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط یک قسمت تفسیر عکس رنگیم متوجه نشدم نوشته( در کلیشه ساده کدورتی به دیامتر 3mmدر سمت راست حفره لگن مشهود است که می تواند مطرح کننده فلبولیت باشد.) یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خدا راهنماییم کنید ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام
منم بعد از 11 ماه اقدام این ماه می خوام برم عکس رنگی بندازم البته با 1000 تا دلهوره همه می گن درد داره
امیدوارم این یکی نتیجه داشته باشه دکترم می گفت عکس رنگی باعث میشه اگه رحمت یک مقدار تنبل شده باشه پرزهای داخل رحمو فعال میکنه و احتما حامله شدن زیاد میشه حالا ببینیم خدا چی می خواد
من دیروز رفتم سونوگرافی کاخ و عکس رنگی گرفتم
خیلی خیلی درد داشت
نمی دنید چقدر داد زدم و کلی هم گریه کردم
البته دکتره گفت دهانه رحمت 1 کمی گشاده یا 1 همچین چیزی و بخاطر همین دردت زیاده
نزدیک 1 ربع هم طول کشید
جوابشم هفته بعد آماده میشه
ترو خدا اگه کسی بعد از انداختن عکس رنگی باردار شده بهمون بگه که حداقل دلمون 1 کمی خوش بشه که این همه درد می ارزید
سلام دوستان ، من مردادماه عکس رنگی انجام دادم خدا رو شکر مشکلی نداشتم اصلا درد نداشت و من خندان از اتاق بیرون آمدم وپس از گذشت 3 ماه از عکس مهرماه باردار شدم انشالله شما هم با توکل به خدا این کارو انجام بدید و نترسید.به امید خبر خوش بارداریتون
سلام . من دیروز عکس رنگی انداختم. و خیلی درد داستم. طوری که اصلا فکرش رو نمیکردم. البته ظاهرا لوله راستم کاملا گرفتگی داشت. و بعد از 2 بار تزریق مایع حاجب بالاخره باز شد. اما کلا دردش 5 دقیقه هم نشد و الان خیلی خدا رو شکر میکنم که رفتم. چون 1 ساله اقدام میکردم و حالا فهمید مشکل از کجا بوده. شما ها هم برید و به بعد موکول نکنید . من الان 6 ماهه هی دل دلل میکنم.والکی وقتم رو از دست دادم.
مامان یاسمین
2706