2733
2734
عنوان

انتخاب اسم تورکی برا پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3662 بازدید | 21 پست
آره هم قشنگه هم شيك و امروزيه   حالا بازم تو نت تحقيق كن  اسم پسر من كارن كلي اسم در نظر ...

ممنون عزیزم......

ایشالله پسر شمام نامدار باشه و همیشه شاد و موفق.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
الوین به معنای بزرگ خاندان هستش

فقط یه سوال؟

عزیزم به نظرت اسامی ای که با الف (غیر از آ) شروع میشن امکان نداره برا کسی که معنیشو نمیدونه غلط تلفظ بشه؟

البته برام سواله نه اینکه بگم این اسم قشنگ نیست.....

من شخصا دوست دارم هر کسی اسم رو میبینه حتما درست تلفظش کنه.....

به نظرت ممکنه الوین اشتباه تلفظ بشه؟

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
فقط یه سوال؟ عزیزم به نظرت اسامی ای که با الف (غیر از آ) شروع میشن امکان نداره برا کسی که معنیشو نم ...

فک نکنم،شما برای امتحان میتونی به یکی از دوستانتون که ترکی بلد نیس این اسمو بنویسین تا تلفظ کنه اگه درست گفت پس مشکلی نیس چون همه ترکا این اسم و درس تلفظ میکنن ولی فارسی زبانها نمیدونم😞

اللللههههههییی شکرت،دوست دارم...
فک نکنم،شما برای امتحان میتونی به یکی از دوستانتون که ترکی بلد نیس این اسمو بنویسین تا تلفظ کنه اگه ...

پیشنهاد خوبیه.....

چون دوست ندارم بعدا پسرم سر تلفظ اسمش توسط دیگران اذیت بشه....

پیشنهاد خوبیه..... چون دوست ندارم بعدا پسرم سر تلفظ اسمش توسط دیگران اذیت بشه....

اتفاقا منو همسرم هم دوس داریم اگه بچه امون پسر بود اسم ترکی براش انتخاب کنیم که هم در زبان فارسی هم ترکی خوش تلفظ باشه و اسم بچه رو درس بیان کنن.

اللللههههههییی شکرت،دوست دارم...