2733
2739
عنوان

وابسته شدن سریع کودک

760 بازدید | 5 پست
سلام دوستان

من یک مشکل با پسر دو سال و نیمه ام دارم . هر کسی رو که می بینه خیلی سریع بهش وابسته می شه و و می خواد باهاشون بره . حتی اگر ده دقیقه یکی رو ببینه و ازش خوشش بیاد با من و باباش خداحافظی می کنه و به طرف می گه بریم! مشکل بزرگتر اینه که وقتی بهش احاره نمیدیم که بره 20 دقیقه گریه می کنه و عصبی می شه. من دیگه جرات نمی کنم که باهاش از خونه بیرون برم چون حتی اگر تو پارک یکی رو ببینه می خواد باهاش بره . نه اینکه فقط بچه ها بلکه جتی با بزرگترها هم همینطوره. شما کسی رو می شناسید که اینطوری باشه؟ راه حل چیه ؟

ممنون از کمکتون
سلام عزیزم بله تقریبا اکثر بچه ها همین جوری میشن بین سن 2.5تا 5 سال و طبیعی هست...به نظرم بهتره بچه رو حساس نکنی رو این موضوع.اگه یه بار تنها بره خونه مادربزرگش که شما بهشون اعتماد دارید و ببینه بدون شما بهش سخت میگذره دیگه ازتون جدا نمیشه.
بهار جان مساله اینه که من ایران نیستم و اینجا هم یکبار تنها خونه دوستان رفته اصلا بهش سخت نگذشته! یخنی همه بچه ها گریه می کنن؟ پسر من وحشتناک گریه می کنه سر ای قضیه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731