2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دختر خوب این مساله نگرانی نداره.
دختر من دو هفته پیش عفونت ادراری گرفته بود. سه روز فقط تب داشت بدون هیچ علامت دیگه ای. خوش اخلاق بود بازی میکرد غذا کمتر میخورد اما میخورد نه سرفه ای نه تغییر رنگ و بویی هیچچچچچچی! منم تبش رو کنترل میکردم و ومنتظر علامت دیگه ای بودم تا که بالا آورد یک راست بردمش بیمارستان. ازش آزمایش گرفتن و نتیجه عفونت ادراری بود. دو هفته آنتی بیوتیک خورد حالش خوب شد. اصلا نگرانی نداره فقط تااااا میتونیییییی بهش مایعات بده هر چی بیشتر جیش کنه سریعتی خوب میشه. من به زور با سرنگ میریختم توی دهنش. فکر کنم او آر اس بهترین چیز باشه براش.
دختر من تب نداشت
وقتی سه سالش بود پیش اومد
علائمش هم تکرر و سوزش ادرار بود
با مصرف انتی بیوتیک الحمدالله خوب شد

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
این بیماری اگر در مراحل ابتدایی باشه با مصرف آنتی بیوتیک در منزل رفع می شه ولی اگر حاد بشه باید در بیمارستان بستری بشه و آنتی بیوتیک وریدی بگیره به مدت ده روز.

بعد از بهبود هم باید مرتب هر سه ماه یکبار آزمایش بدهید تا مطمئن شوید بیماری عود نکرده است. ولی حتما پیگیری کنید.
لیست کارهای امروز من :

شمارش نعمتهایم .
تمرین مهربانی .
رها کردن هر آنچه که از کنترلم خارج است .
گوش دادن به قلبم.
کمک پنهانی به دیگران .
تنفس عمیق..........

سلام عزیزم

دختر من ده ماهه بود عفونت ادراری گرفت .. تب شدیدی داشت .. همه اش 40 و 40.5 بود ..دمای بدنش .... تنش داغ بود دست و پاش یخ ... از خون و از ادرار دادیم که معلوم شد عفونت ادراری داره ... بهش انتی بیوتیک دادن و بعد 48 ساعت تبش قطع شد ..

دوتا دکتر متخصص کلیه نوزادان سونو و عکس رنگی از کلیه و مثانه رو تجویز کردن .. چون یه دلیل عفونت ادراری برگشت ادرار به کلیه است که اگر زود متوجه بشین درمان داره اما در طولانی مدت به کلیه اسیب میرسونه .. حتما پیگیری کنین و حتما سونو بگیرین از بچه
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!

سلام دوستان من یک پسریک ساله ونیمه دارم که حدودا یک ماه وخوردی هست به مشکل جدی برخوردیم پسراوایل نمیتونست ادرارکنه شب تاصب گریه میکردوتاآب نمیریختم روش ادرارنمیکردبردمش دکتر ازچندتاآنتی بیوتیک استفاده کرد تااینکه شبااروم شدوادرارشوکردبعدش که دیدم خوب شدداروروقطع کردم تااینکه یه هفته بعددیدم قطره قطره ادرارمیکنه وموقع ادرارکردن سوزش داره دردمیکشه بردمش دکتر کشت ادرارانجام دادم داروبراش تجویز کرددکتر بردمش متخصص مجاری ادرار سونووازمایش خون وادرارانجام دادگفتن ی مقدارخیلی کمی باکتری دیده میشع کع باآنتی بیوتیک رفع میشه التن دوهفته ازدادن داروهاش میگذرع امروزبرای واکسن بردمش گفتن بایدآنتی بیوتیک هاقطع شه تاواکسن بزنیم بهش درهمین مدت بچم پادردمیکشید حتی دوبارنتونست روی پاهاش راه بره که سریع بردیمش بیمارستان اماجداب درستی نگرفتیم تروخداهرکی میتونه کمکم کنه راهنماییم کنه چیکارکنم دیگه دارم دیونه میشم میترسم بلایی سربچم بیاد دکترگفت کلیه اش سالمه ازمایششم نرماله دیگه نمیدونم چیکارکنم

سلام من یه دختر یک ساله و 4 ماهه دارم. چند بار تب کرده اما همراه باتبش هیچ علائم دیگه ای نداره. میگم شاید عفونت ادرار داره. با استامینوفن و شیاف تبش میاد پایین دوباره بالا میره. کسی میتونه راهنمایی کنه که چیکار کنم؟ بچه ای که عفونت داشته باشه چه علائمی غیر از تب و بوی شدید ادرار داره؟ 

سلام من یه دختر یک ساله و 4 ماهه دارم. چند بار تب کرده اما همراه باتبش هیچ علائم دیگه ای نداره. میگم ...

سلام‌عزیزم دخترمنم دقیقا ایجوری بود الان ایندفه ۳ رز تب کرد وتبش اصلا قط نشد ازمایش دادم معلوم شد عفونت شدید داره